Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

fk državni projekt, uvek bila i biće -_-

Kao sto je su bili Beogradski univerzitet, Novo groblje, Zavodi Crvena zastava, PKB, Narodna biblioteka, Narodni muzej, Beogradski sajam, Narodno pozoriste, BEMUS, BITEF, FEST, "Politika", "NIN"...  Takva je bila drzava i u svim projektima koji su postojali, bilo veliki, bilo mali, ona je vodila glavnu rec uz strog nazor KPJ/SKJ.  Nije bilo mesta za druge projektante osim drzave.  Jedini izuzeci su bili Medzedova poslasticarnica, Kadrijina krojacnica, Perina njiva, Miletov vinograd i slicni sitnosopstvenicki rariteti.

Edited by Dimitrije
Link to comment

    Realno, Terza radi opasan posao. Prodao je ono deblo Milijaša u tursku drugu ligu za čitavih dvestapedeset iljada, sad možemo da uplatimo Radu osminu duga i džinovskim korakom se približimo mogućnosti da licenciramo pojačanja čiji je dolazak aminovalo tvrdo jezgro Grupe. Ako uzmemo kao neminovnost da će Joviću cena skočiti nakon EP-a, očekivano je da će njega zavaliti možda i za svih trista soma. Ipak, highlight prelaznog roka je dovođenje rezervnog beka Voždovca umesto preplaćenog Ljuba Nenadića koji će nas tužiti samo za polovinu sume koju mu dugujemo. Kvalitetnije a jeftinije, san svakog sd-a, ne samo Zvezdinog. Takođe, za pohvalu je i vešta opsena oko nedovođenja OFK-inih igrača da ne bi neko nedajbože posumnjao u Zvezdanov moral. Ipak, Planić je previše kvalitetan da bi se propustio i po cenu zlobnih rumorenja. Za razliku od Čavrića.

 

    Ove godine smo, nesumnjivo, dovoljno kvalitetni da uzmemo titulu sami, Vučić može pune kapacitete da usmeri na delegiranje sudija u basketu.

Edited by fandorin
Link to comment

To je taj srpski inat. Platini te kazni zbog nenamenskog trošenja, a ti u roku od mesec dana dovedeš 10 igrača. Još 4 i smirićemo se, majke mi.

Link to comment

Polako, ljudi rade dobar posao, prodali jednog za 250k i kupili trojicu za 240k godisnje (3 x 60k). Jedino je bedara sad kad je otisao Miki, ko ce davati dzeparac za kavu,hranu i poneki izlazak.

Link to comment

Cuveni izvor hotsport "saznao" a ja preneo cisto da zabavim narod. Pitanje je da li ce otici, suvise je vezan za nas, a i treba nam ako budale ne dozvole Bosancicu da dodje

 

Imaju i dodatak na "vest"

 

UPDATE: Vesti u vezi sa transferom Nenada Milijaša u Manisu menjaju se i minuta u minut i na kraju se ispostavilo da do dogovora još uvek nije došlo odnosno da Turci za sada nisu spremni da izdvoje onoliko novca koliko za svog kapitena traži Crvena zvezda tako da iskusni vezista za sada ostaje član srpskog šampiona sa kojim se nalazi na pripremama u Sloveniji.

Edited by Milosh76
Link to comment

Mnogo vise je islo od nas ka njima, nego obrnuto. Mislim da je Vasovic poslednji.

 

Dejan Joksimovic 1990. godine. zanimljivo, toga se nikad ne bi setio

Edited by Milosh76
Link to comment

Mnogo vise je islo od nas ka njima, nego obrnuto. Mislim da je Vasovic poslednji.

 

Dejan Joksimovic 1990. godine. zanimljivo, toga se nikad ne bi setio

 

     Joksa je valjda jedini koji se dva puta šetao, čak je i 6. Zvezdina zvezda. Opasan cv.

Edited by fandorin
Link to comment

Poslednji zanacajniji igrac koji je presao iz Partizana u Zvezdu je Zvezdan Cebinac.  On je bio deo dogovora da se izglade nesporazumi u vezi Vasovicevog 'ludovanja' (Partizan -> Zvezda -> Partizan).

 

Inace, mislim da je Bela Palfi isto tako dosao iz Partizana u Zvezdu.  On je iz Spartaka presao u Partizan kada je trebalo da sluzi vojsku; Partizan je davao mogucnost da igraci koji su na odsluzenju vojnog roka igraju za Partizan (npr. Toza Veselinovic). Po okoncanju vojnog roka, Palfi se na kratko vratio u Spartak odakle je presao u Zvezdu.

Link to comment

Poslednji zanacajniji igrac koji je presao iz Partizana u Zvezdu je Zvezdan Cebinac.  On je bio deo dogovora da se izglade nesporazumi u vezi Vasovicevog 'ludovanja' (Partizan -> Zvezda -> Partizan).

 

Inace, mislim da je Bela Palfi isto tako dosao iz Partizana u Zvezdu.  On je iz Spartaka presao u Partizan kada je trebalo da sluzi vojsku; Partizan je davao mogucnost da igraci koji su na odsluzenju vojnog roka igraju za Partizan (npr. Toza Veselinovic). Po okoncanju vojnog roka, Palfi se na kratko vratio u Spartak odakle je presao u Zvezdu.

 

     Vrlo interesantna formulacija, gosin Dimitrije. Mislim da bi svaki pošteni Grobar morao da Vas časti pićem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...