Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

U 19h.

 

Sta radi mali Luka  :Hail: Ne secam se kad smo imali ovakvog talenta

 

     Ja gledao samo zbog njega. I nisam pogrešio, mališa je sjajan, onaj prijem grudima i volej levom je majstorija koju Rakić, Despot i Onjilo mogu samo da sanjaju. Mora da igra. Usput sam primetio i Jovanovića i on je dobar. Za razliku od izvikanog Simića. Ili se taj dečko bruka samo na utakmicama koje ja gledam.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Jovic ima ugovor jos sezonu I po, tako da cemo ga malo I gledati

 

Sa Mehelenom 1-1 strelac Lazovic

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Milosh76
Link to comment

Nas je i ristic, koji i u u19 i kod nas igra levog beka, a zapravo igra isto sto i simic, samo je levonog. Dobar bio danas...

 

Mislim da gresis glede simica i da je on odlican igrac, mada danas to stvarno nije pokazao.blos razvoj karijere losim izborima. Sad je u bazelu, ali ne moze da igra jer nije dobio radnu dozvolu i tako mu visi jos jedna sezona bet takmicarskog fudbala. Ipak, on ima ono sto treba - brz je, jak je i zna sa loptom. Fali mu konstantnost, sto i ne cudi, jer ne igra...

 

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

Link to comment
U Zvezdi ne žele da otkriju u koji klub Dauda ide, dok se sve ne potpiše, ali ne kriju da je pronašao novu sredinu.

"Ipak smo uspeli da Daudi nadjemo klub. Zadovoljan je, povukao je tuzbu, odrekao se dela svojih potrazivanja a i Zvezda je zaradila ovim transferom", rekao je za blicsport, v.d. generalnog sekretara kluba Zvezdan Terzić.

Inače transfer iznosi 500.000 evra bruto, od čega će oko 150.000 biti isplaćeno Daudi na osnovu predhodnih dugovanja.

 

blic

Link to comment

Dodali su informaciju, u pitanju je Vitesse. Rekao sam ti, mada znam da ga ne gotoviš preterano, da je on vrlo korektan igrač za srpske uslove. Ne igra istu poziciju kao bivši igrač Partizana Medo, ali je kvalitet srazmeran njihovim pozicijama. Onaj je otišao u Bolton i standardan je, a Dauda će izgleda u Vitesse.

Link to comment

Igraci su bez trunke stida pitali kad ce plata na sta im je Terza spasilac prekorno odgovorio da plata nema i da ko hoce moze odmah da ide.

Link to comment

Igraci su bez trunke stida pitali kad ce plata na sta im je Terza spasilac prekorno odgovorio da plata nema i da ko hoce moze odmah da ide.

 

stock-footage-macedonian-flag-in-the-win

Link to comment

Dodali su informaciju, u pitanju je Vitesse. Rekao sam ti, mada znam da ga ne gotoviš preterano, da je on vrlo korektan igrač za srpske uslove. Ne igra istu poziciju kao bivši igrač Partizana Medo, ali je kvalitet srazmeran njihovim pozicijama. Onaj je otišao u Bolton i standardan je, a Dauda će izgleda u Vitesse.

 

 

Lazovica hoce Benfika...

Било би супер за обојицу. Понашањем, игром заслужили су да им све оно претрпљено код нас десетоструко врати.

Link to comment

Terzić će uskoro odrediti i koliko grama mesa je igračima dovoljno da jedu dnevno, i naglasiti da će u klubu za toliko uvek imati. Naravno niko u Srbiji neće naći za shodno da na bilo kakav način dovede u pitanje takvo feudalno rezonovanje. Sve prolazi najopuštenije.

Link to comment

Terzić će uskoro odrediti i koliko grama mesa je igračima dovoljno da jedu dnevno, i naglasiti da će u klubu za toliko uvek imati. Naravno niko u Srbiji neće naći za shodno da na bilo kakav način dovede u pitanje takvo feudalno rezonovanje. Sve prolazi najopuštenije.

 

Meni je, iskreno, naucna fantastika da jos uvek postoji iole krsten igrac koji hoce da potpise ugovor sa ovim bolesnim klubom.

Link to comment

Ja to ne bih pripisivao isključivo klubu. Ima tu dosta i u određenim društvenim normama koje su uspostavljene, a zbog kojih je moguće ovako nešto izjaviti i ne leteti naglavačke istog dana. Jednostavno, u Srbiji je najnormalnija stvar ne plaćati svoje radnike i poručivati im da će dobiti koliko je dovoljno da ne pocrkaju od gladi.

Link to comment

Ja to ne bih pripisivao isključivo klubu. Ima tu dosta i u određenim društvenim normama koje su uspostavljene, a zbog kojih je moguće ovako nešto izjaviti i ne leteti naglavačke istog dana. Jednostavno, u Srbiji je najnormalnija stvar ne plaćati svoje radnike i poručivati im da će dobiti koliko je dovoljno da ne pocrkaju od gladi.

 

Ma, to je jasno, mene cudi da bilo ko hoce da igra u Zvezdi ako moze da igra bilo gde drugo, pa makar i u Surcinu (ako tamo postoji klub). Nekad si bar mogao da se dobro prodas iz Zvezde, sad ni to nije opcija.

Edited by harper
Link to comment

Imaju ti igrači menadžere, menadžeri imaju naročite veze sa Zvezdinim vladajućim strukturama, prodaje se priča o Baritokiju, najboljim navijačima Mlečnog puta i slično i eto prestižne opcije.

 

Na svu sreću UEFA je na vreme shvatila koliko mozga ima u savremenog fudbalera, pa dugove njima naročito sankcioniše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...