Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ovaj klinac sa brojem 40 je taj Jovic?? :blink:

 

Odmah potpisati na 5 godina i paziti ga kao oko u glavi!

Klinci ispod 18 ne mogu da potpisu prvi ugovor na vise od 3 godine, a on je to uradio prosle godine. Sto znaci da mu ugovor istice u junu 2016 kad bude imao 18 i po godina.

S obzirom da je Ramadanijev igrac, scenario smo videli vise puta, pa je lako pogoditi sta ce se desavati sa njim ako budemo imali srece (Markovic, Jojic i sl.)

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Jeste draganche, do je Luka Jovic. Kao sto MIlos napisa potpisao je ugovor na 3 godine, a vec duze vreme mu je menadzer Ramadani, tako da za njega sigurno nece biti zime. Kako ce tu Zvezda da se uklopi videcemo... mada ruku na srce, Zvezda je do sada pokazala da ne zna sa klincima i da joj takvi igraci tavore na klupi dok igraju "iskusniji" i "dokazaniji" igraci... Iskreno se nadam da ce ovaj mali da bude jedan od glavnih igraca ove sezone, jer bi sve sem toga bio greh i ka Zvezdi i ka fudbalu. 

Link to comment

Ovaj klinac sa brojem 40 je taj Jovic?? :blink:

 

Odmah potpisati na 5 godina i paziti ga kao oko u glavi!

 

Vrlo interesantan igrac. Ja bih ga cak probao iza spiceva a ne kao centarfora.

Link to comment

Piksi: Kršio sam zakon, ali Zvezdu krao nisam

 

Dragan Stojković Piksi jednostavno je otišao sa mesta predsednika FK Crvena zvezda da bi bio trener u Japanu.

 

Zašto se to dogodilo sada već davnog 17. oktobra 2007. godine, ni danas nije sasvim jasno, ostaje samo da se nagađa...

 

Skoro sedam godina kasnije, Piksi je u intervjuu za "Informer" odlučio da oktrije samo jedan od detalja koji su doveli do naglog rastanka sa klubom čija je poslednja Zvezdina zvezda i u kom je radio i kao predsednik. Ako na fudbalsku karijeru niko nije mogao da baci senku, na ovu drugu jeste...

 

Stojković je zato otkrio jedan od detalja koji bi mogli da budu predmet sudskog spora u budućnosti. Rekao je i da je spreman da snosi posledice, ali podvukao da od Zvezde nikada dinar nije uzeo...

 

Radi se o transferu tada veoma perspektivnog golmana Vladimira Stojkovića u Nant, posle samo jedne sezone u prvom timu Crvene zvezde (2005/06).

 

"Prilikom odlaska Stojkovića u Nant, za stolom smo sedeli Ćalasan, Vladimir, predsednik Nanta i ja. Kad smo se dogovorili oko cene na scenu je stupio Ćalasan po pitanju svoje provizije. Tražio je da se otvori račun u Cirihu i da ugovor neće biti potpisan ukoliko se njegovi uslovi ne prihvate", rekao je Piksi za Informer i dodao:

"Ukupan transfer je bio 1.688.000 evra, a dogovor je bio da Zvezda dobije milion. Drugi deo je otišao u Švajcarsku na račun. Jedan deo Ćalasan je tražio, iz njemu poznatih razloga, da ide na ruke što je on uzeo i stavio na račun. Drugi deo je uplaćen na njegovu firmu 'Mundijal Vas' u Parizu".

Potom je nastavio...

"Znam da sam napravio grešku i ne bežim od toga, ali isto tako ljudi moraju da znaju da nisam uzeo ni cent. Snosiću sve posledice, ali neću da me optužuju da sam lopov i da sam stavio novac sebi u džep. To je laž koja je izmišljena da bi mene iskompromitovali. Mogu da objasnim svoje postupke ako neko želi da čuje. Ako se meni ne veruje, postoji gospodin Žan-Lik Gripon, tu je i Vladimir Stojković. Neka ljudi misle šta hoće, ja od Zvezde ništa nisam ukrao".

Na pitanje: "Zbog čega je toliko dugo ćutao?", Piksi je rekao:

 

"Ćutao sam jer nisam imao dokumenta. Govorio bih iz sećanja, a oni koji me optužuju barataju papirima koji su možda namešteni onako kako to njima odgovara. Mnogo je teško da se braniš u takvim uslovima. Ja volim taj klub kakav god da je. Zvezda mi je u srcu, ali ono kako su ga oni vodili posle mene... Pretpostavljam da su želeli najbolje, ali vid se kako su ga vodili".

 

Vladimir Stojković, takođe u razgovoru za "Informer", nije se ustručavao da priča o ovom transferu...

"Ćalasan je zahtevao do novca na ruke kako bi, valjda, izbegao porez. Kasnije je i mene prevario jer je ostavio otvoren datum na papirima kako bi i dalje mogao da tvrdi da je moj menadžer i uzme proviziju. Insistirao je da se moj transfer u Nant obavi preko njegovog računa", rekao je Stojković i dodao:

 

"Meni i Zvezdi je tada odgovaralo da odem i zato smo svi pristali. Što se mene tiče, novac mi je isplaćen na vreme. S Piksijem nijedan igrač nije imao problema što se tiče novca i isplata. Njemu su u prvom planu bili ekipa i igrači".

Link to comment

Prica oko :ziga: je jos lepsa, ugovor 50-50, pa prodaja, pa Calasan uzima lovu za jos nekoga...

 

Znamo konacno zasto je Terzic dosao u klub, hoce da pravi AD od Zvezde, a uzor mu je Bajern

Link to comment

Prica oko :ziga: je jos lepsa, ugovor 50-50, pa prodaja, pa Calasan uzima lovu za jos nekoga...

 

Znamo konacno zasto je Terzic dosao u klub, hoce da pravi AD od Zvezde, a uzor mu je Bajern

 

:lolol:

 

 

Vučić: Nova vlada će morati da funkcioniše kao Bajern
Link to comment
Premijer Aleksandar Vučić je rekao "da Zvezda i Partizan ne vrede ništa i da muzu državu"?

 

- Crvenoj zvezdi ne treba ni dinar od države. Neki kažu da smo miljenik, a nismo. Ne dobijamo ništa od državnih firmi. Zvezda dobija od Gasproma četiri miliona evra godišnje od ugovora koji je potpisan 2010. godine, kada je klub bio u nemilosti tadašnje vlasti. Zato što je ovde sedeo Goran Vesić, kojeg nije voleo tadašnji predsednik Boris Tadić! Rusi su procenili da im je to najbolji način da uđu na srpsko tržište. To nema veze sa političkom situacijom. Nadam se da će ugovor biti produžen i povećan.

 

Telekom je redovno sponzor Zvezde i Partizana u vodećim sportovima?

 

- Ako neka kompanija, pa makar i državna koja ima konkurenciju a ne drži monopol, proceni da joj je potrebno sponzorstvo Zvezde da bi imala interes, zašto da ne? Ako se Telekom trka sa svetskim gigantom Telenorom i proceni da može da ime benefit od našeg kluba, u čemu je problem? Zaslugom Gorana Vesića i osmišljavanjem onih kartica za mobilne telefone, Zvezda je u proteklih nekoliko godina donela ogroman benefit Telekomu, a ne oni nama!

 

 

:lol:

 

Link to comment

Prica oko :ziga: je jos lepsa, ugovor 50-50, pa prodaja, pa Calasan uzima lovu za jos nekoga...

 

Znamo konacno zasto je Terzic dosao u klub, hoce da pravi AD od Zvezde, a uzor mu je Bajern

 

gift that keeps on giving :Hail:

Link to comment

Сад и Арухо треба да оде. Плата у питању или што нема домаћег газду?

Link to comment

Ne znam dal je neko primetio scenu na proslavi titule gde neko otvara sampanjac pored aruha a ovaj se sklanja, uplasio se ko da ce bomba da pukne. Jeste smesno, al nesto mislim da takav ne moze da igra stopera...

Link to comment

Сад и Арухо треба да оде. Плата у питању или што нема домаћег газду?

Problem je sto je onaj koji ima interes da ga gura oteran iz kluba (Stojadin)

 

Sad malo Toki, Koki i Zveki da guraju svoje.

Link to comment

Nereseno sa Genkom 1-1, primili gol posle greske Rajkovica, a izjednacio Lazic

Rajkovic odbranio par zicera

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...