Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

iz blica

 

Klub je nastavio sa politikom stezanja kaiša i drži se projektovanog plana o budžetu za igrački kadar. Prema informacijama “Blica”, primanja za koja su došla četvorica novajlija (dosad) nisu velika. Tako će Đorđe Despotović, a i Damir Kahriman, primati 5.000 evra mesečno, Gavrić ima hiljadu evra manju mesečnu platu dok su Đorđevićeva primanja 3.000 evra mesečno.

 

 

a novosti javljaju da je na pomolu dil sa olimpijakosom. mi njima prodajemo lazovica a za uzvrat razigravamo ramadanijeve talente koji tamo ne mogu da prismrde prvom timu. navodno, na kraju sezone mozemo i da ih otkupimo, al je mali problem sto mi na kraju sezone nemamo para ni za kiselu vodu...

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nov čovek u stručnom štabu i pogolemi poverilac, unapred pravda Terzu i Kokezu.

 

 

Zvezda mi duguje nenormalno mnogo para, uskoro očekujem odluku suda i isplatu!

 

 

"Sudski proces je u finalnoj fazi i u skorije vreme bi trebalo da bude donesena presuda, čime bi konačno bila stavljena tačka na jednu ružnu situaciju u kojoj smo se našli klub i ja. Istovremeno, moram da naglasim da mi je veoma žao što će posledice te sudske odluke osetiti ljudi koji se danas iskreno bore da Zvezdu podignu sa dna koje je dotakla i nemaju nikakve veze sa celim tim neprijatnim dešavanjem", kaže Goran Drulić.
 
 
14051732502994.JPG
 
 
Da li si pokušavao da pronađeš neko kompromisno rešenje sa čelnicima crveno-belih?
 
"Prvo da kažem kako su me dugo lagali i mazali, ostao sam bez snage da se borim s njima i bio prinuđen da pravdu potražim na sudu. Ipak, kako se radi o nenormalno velikoj svoti novca, pre izvesnog vremena, otišao sam da prijateljski porazgovaramo i pronađemo neko prihvatljivo rešenje. Ponudio sam im razne kombinacije, mogućnost otplate duga na 20 i ne znam koliko još rata i ostale povoljnosti, ali umesto dogovora, maltene smo ušli u sukob".
 
Zbog čega?
 
"Ne znam i neću da ulazim u to, ali kao da im nije bilo u interesu da se dug koji klub ima prema meni, reši na taj način. Srećom, neki novi vetrovi uveliko duvaju na Marakani, došli su neki novi ljudi, koji imaju snagu i viziju za budućnost. Samo, da bi klub vratili na nekadašnji nivo, trebaće im određeno vreme i toga svi kojima je Zvezda pri srcu, moraju da budu svesni", istakao je Drulić.
 
VRAĆAM SE U ZVEZDU DA UČIM OD LALATOVIĆA
 
Kako stvari trenutno stojem, bez obzira na sve pomenute okolnosti, Goran Drulić će se vratiti u Crvenu zvezdu. On bi trebalo da postane pomoćnik Nenada Lalatovića nakon što se ekipa vrati sa priprema iz Slovenije.
 
"Na putu smo da se dogovorimo oko mog angažmana. Lala je perspektivan stručnjak i mislim da mogu dosta da naučim od njega jer sam na početku trenerske karijere", zaključio je Goran Drulić.
Edited by Filipenko
Link to comment

sanse da ode bes odstete su barem 70% ako je verovati poslednjim trendovima

 

To je veliki napredak, ako je tacno. Do sada su kvote za slicne talente bile 95%+

 

Edit: uz ugradjivanje "nesavesnog" clana uprave za transfer bez odstete.

Edited by dragance
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...