Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

izgleda da se sa ljubom ipak nismo djentlmenski razisli

 

Imao je Ljubo Nenadić nekoliko sastanaka sa rukovodstvom Crvene zvezde, ali do dogovora nije došlo, pa kako saznajemo iskusni levi bek je juče preko advokata podneo zahtev za raskid ugovora Arbitražnoj komisiji FS Srbije. Na predlog da oprosti deo duga i da dobije čiste papire godinu dana pre isteka ugovora iskusni levi bek nije pristao već je imao određene svoje uslove pod kojim bi napustio „Marakanu” pošto na njega ne računa trener Nenad Lalatović.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

kokeza je, sto bi rekli na sos kanalu, alfa i omega brodarca.

 

prica se da taj kondicioni uopste nije los. sto se brodarca tice, sa njima valjda radi na kompenz, on njima trenira ekipu a oni njemu daju da kod njih drzi individualne treninge.

Edited by Bright Billy
Link to comment

izgleda da se sa ljubom ipak nismo djentlmenski razisli

 

Imao je Ljubo Nenadić nekoliko sastanaka sa rukovodstvom Crvene zvezde, ali do dogovora nije došlo, pa kako saznajemo iskusni levi bek je juče preko advokata podneo zahtev za raskid ugovora Arbitražnoj komisiji FS Srbije. Na predlog da oprosti deo duga i da dobije čiste papire godinu dana pre isteka ugovora iskusni levi bek nije pristao već je imao određene svoje uslove pod kojim bi napustio „Marakanu” pošto na njega ne računa trener Nenad Lalatović.

:lolol:

Link to comment

pu jebem ti i klub i stolice kad i ovaj postavlja uslove pod kojim hoce da ode. Stvarno treba uzeti pauzu od pracenja, ovo vise niti moze da se trpi niti da se gleda

Link to comment

kokeza je, sto bi rekli na sos kanalu, alfa i omega brodarca.

 

Jesu iz Brodarca dolazili na probu neki klinci kada je Džajara tek zaseo posle aboliranja ili sam nešto pobrkao?

Link to comment

Jesu iz Brodarca dolazili na probu neki klinci kada je Džajara tek zaseo posle aboliranja ili sam nešto pobrkao?

to je bilo proslog leta, kad su u sklopu sponzorskog ugovora sa termama dobili pripreme za dz, pa su u sloveniju vodili i kurtu i murtu...

Link to comment

Razočaran sam, još niko nije stigao iz OFK-e.

 

Možda Terza smatra da Zvezda nije zdrava sredina za njih, i da im je bolje da ostanu tamo gde su?

Link to comment

Pa bolje kahriman nego borjan ili saranov. Ova dvojica su golmani u naponu snage, a deluje mi da kahriman moze da bude lagano rezerva rajkovicu. Ne mozemo da ostanemo na jednom golmanu svakako. Nadam se da ce biti ovako kako sam napisao, sve pstalo nema veze sa zdravim razumom...

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...