Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Kazu da postoji ponuda Standarda iz Lijeza za njega od svega milion i po evra

 

Zato nije u ekipi koja ide u Sloveniju

 

Da li neko zna nesto o nasem kondicionom, izvesnom Aleksandru Stajkovcu?

 

EDIT: Bio je kondicioni u FK BRODARAC :isuse: i u Lokomotivi iz Plovdiva, a kazu da mnogi nasi reprezentativci idu kod njega privatno

Edited by Milosh76
Link to comment

postoje i fudbaleri koji su odbili kokezu...novinar koji je napisao ovaj clanak ce dobiti otkaz. :)

 

Милан Борјан је одбио понуду да постане голман Црвене звезде. Имао је рок до јуче да се изјасни, епилог је негативан одговор.

- Хвала Звезди на интересовању, господи Терзићу, Кокези и Лалатовићу. На Маракани би шансу требало да добије млађи, а ја се спремам за нову инострану авантуру – рекао је Милан Борјан.

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/1787/kahriman-nova-meta-zvezde-borjan-odbio

Link to comment

I DOBRA volja ima svoje granice, pa je tako i Nejc Pečnik u petak odlučio da preseče i pošalje na „Marakanu“ potpisani raskid ugovora. Slovenački reprezentativac je čekao sedam dana da mu čelnici Crvene zvezde pronađu angažman u inostranstvu, što je bio njegov gest vredan svakog poštovanja, jer je pružio priliku klubu da zaradi obeštećenje. Pečnik to svakako nije morao da radi, jer je zbog neisplaćenih zarada već imao pravo da zahteva raskid na štetu kluba.

-Poslao sam raskid ugovora u klub, pošto je isteklo nedelju dana otkako smo postigli dogovor da mi oni pronađu klub. Niko se nije javio s konkretnom ponudom i meni nije preostalo ništa drugo. Žao mi je što je tako, ali moja porodica i karijera ne mogu da trpe, jul je već počeo, svuda se ekipe formiraju i moram sebi da pronađem neko rešenje. Pokušao sam da pomognem Zvezdi, a spreman sam i da oprostim pola novca koji mi klub duguje - istakao je Pečnik u razgovoru za „Novosti“.

Link to comment

Zato što nije hteo da traži raskid ugovora verovatno iz straha za svoj automobil.

 

Pa je sada odlučio da traži. Ohrabrio se?

Link to comment

ocigledno je imao vec potpisan raskid ugovora, al im je dao sedam dana fore, da ga slazu jos jednom za kraj. slovenac, znas, a oni se svi pale na te nase srpske obicaje...

Link to comment

Dao im je šansu da mu nađu tim i time pokriju deo duga i tako se rastanu svi zadovoljniji. On punog džepa, a Zvezda bez duga. Niko realan nije očekivao da će naći nekoga ko će platiti ni 50.000 evra, tako da ne vidim mesto za nikakvu priču o razbijanju kola.

Link to comment
Nije tajna da je Mijailović osim na terenu, puno pomogao klubu u brojnim kritičnim situacijama u prošloj sezoni, počev od akcije renoviranja svlačionica.

 

 

:lol: 

 

Какав сеоски клуб.

Link to comment

Bila donatorska vecera, skupili neku lovu i renovirali svlacionice. Prica od pre 4-5 meseci, bespotrebno ponavljanje istih vesti unedogled.

 

Veci je problem duzina ugovora, 2+1 godinu, nego sama cinjenica da je produzio saradnju.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...