Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Gavric, navodno, moze da igra levo i desno krilo, kao i ofanzivnog veznog. On je, kao, zamena za Lazu koji, kao, ide u Belgiju za 1,5 miliona evra, kao.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Gavric, navodno, moze da igra levo i desno krilo, kao i ofanzivnog veznog. On je, kao, zamena za Lazu koji, kao, ide u Belgiju za 1,5 miliona evra, kao.

 

Sve je mutno kao ...

Link to comment

Videcemo sta ce Lalatovic uopste imati na raspolaganju od igraca, pa tek onda cemo znati sta moze da igra. Rakic i Despotovic su idealna kombinacija da Jovic uspe da se nametne. Rakic je sklon povredama, pa je normalno da dovedu jos jednog napadaca, a ja nesto mislim da bi optimalno bilo da Jovic igra uz jendog od ove dvojice. Oni su visoki i solidno igraju glavom (Despotovic ne daje puno golova glavom, ali dobar je u skoku), a Jovic bi mogao to lepo da iskoristi kada igra u tandemu sa nekim od ove dvojice. Naravno, sve je to teorija, ko zna sta ce Lalatovic da smisli, ali ako ce igrati menadzerski igraci, Jovic ne bi trebalo da bude zaobidjen jer je i on Ramadanijev, tako da tesko moze bolejg menadzera da ima da bi igrao... 

 

Ovo do sada je ok, ali ako se krene dalje sa tim DJordjevicem, pa nekim Cvetkovicem iz Napredka i ko zna kojim jos poluigracem, nece na dobro da izadje. Jedina uteha mi je sto je leto, pa novinari moraju nesto da pisu, a bome i burek neki moze da se zaradi kad "dignes" cenu nekom igracu najavom da stize u Zvezdu...

 

Mene pored mesta za Jovica zanima i mesto na golu. Jasno je da ne mozemo da ostanemo samo na Rajkovicu i da dodamo jos jednog klinca. Ali ne znam koji bi ozbiljniji golman dosao da sedi na klupi. Pominju se Saranov i Borjan, a obojica su golmani koji zele da brane jer su u odlicnim godinama, a ne da sede na klupi. To implicira da Rajkovic mozda i ne bude zacementiran na golu, a to mi se nikako ne svidja. Nekako sam se nadao Andjelku Djuricicu, jebo on vec ima dovoljno godina da ga klupa ne zulja, a da moze da uskoci ako se Rajkovic ne daj Boze povredi ili zaradi crvenu kartu...

Link to comment

"Popunjavanje igračkog kadra pre najvažnijeg dela priprema koji će biti obavljen u Sloveniji bio je jedan od prioritetnih zadataka čelnika Crvene zvezde koji su prethodnih dana najviše vremena potrošili upravo baveći se dovođenjem pojačanja.


Tako su dogovoreni dolasci Nenada Gavrića Đorđa Despotovića, a prema saznanjima MOZZART Sporta, na Marakanu će ubrzo stići i Predrag Đorđević, desni bek Javora. S obzirom na to da će Marko Petković otići u slučaju prave ponude (ispostavilo se da Sportingova nije bila takva), jasno je da je crveno-belima potreban igrač na ovoj poziciji, za koju konkuriše i iskusni Saša Cilinšek.


Đorđević ima 24 godine, rođen je u Leskovcu, ponikao je u Vlasini i, zanimljivo, 2003. sa 13 godina prešao u Partizan. Ovaj 24-godišnji defanzivac inače nosi nadimak "leskovački brzi voz" :s_w: .U mlađim kategorijama crno-belih ostao je do 2006, kada se vratio u rodni kraj. Posle igranja za Vlasinu, Dubočicu, Jagodinu i niški Sinđelić, na superligaškoj sceni dokazao se u dresu Javora za koji je standardno igrao prethodne dve sezone. Na početku karijere bio je napadač, igrao je i na poziciji levog beka, ali se u Ivanjici profilisao kao desni bek."


 


 


Bravo za agilnu upravu!


Posle Gavrića, koji kao može da igra sve pozicije u napadu, dovodimo i igraca koji moze da igra sve pozcije u odbrani, a po potrebi moze da promeni i Gavrića.


Edited by Apollo Creed
Link to comment
Фудбалери Црвене звезде у суботу путују у Словенију на први део припрема, а тренер Ненад Лалатовић ће тамо радити са 26 играча.

 

Лалатовић је на припреме повео голмане: Предрага Рајковића и Филипа Манојловића.

 

На списку су одбрамбени играчи: Марко Петковић, Никола Мијаиловић, Саво Павићевић, Мигел Араухо, Вукашин Јовановић, Милош Стојановић, Дарко Лазић, Предраг Ђорђевић и Милош Брајовић.

 

Везни играчи: Ненад Милијаш, Александар Ковачевић, Михаило Ристић, Горан Гогић, Вукан Савићевић, Душан Живковић, Марко Грујић, Никола Караклајић, Ненад Гаврић и Милан Јокић.

 

Нападачи: Ифеани Оњило, Лука Јовић, Ђорђе Деспотовић, Ђорђе Ракић и Абиола Дауда.

Link to comment

 

Фудбалери Црвене звезде у суботу путују у Словенију на први део припрема, а тренер Ненад Лалатовић ће тамо радити са 26 играча.
 
Лалатовић је на припреме повео голмане: Предрага Рајковића и Филипа Манојловића.
 
На списку су одбрамбени играчи: Марко Петковић, Никола Мијаиловић, Саво Павићевић, Мигел Араухо, Вукашин Јовановић, Милош Стојановић, Дарко Лазић, Предраг Ђорђевић и Милош Брајовић.
 
Везни играчи: Ненад Милијаш, Александар Ковачевић, Михаило Ристић, Горан Гогић, Вукан Савићевић, Душан Живковић, Марко Грујић, Никола Караклајић, Ненад Гаврић и Милан Јокић.
 
Нападачи: Ифеани Оњило, Лука Јовић, Ђорђе Деспотовић, Ђорђе Ракић и Абиола Дауда.

 

S tim sto bi Rakic igrao vise po krilu, a manje drugog napadaca, a Savicevic ispred Milijasa i Kovacevica.  Kad ode Dauda, Jovic i Despotovic da dele minutazu.

 

Prilicno tanko, ali za sada je to to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...