Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Osvajamo lagano,necemo da se pravimo naivni. :s_a:

 

Moraće Kokeza da zatvori™ svih 28 utakmica (ne računajući dva derbija) da bi bili konkurenti za titulu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Kanadski reprezentativac priznaje da mu nije nimalo lako.

„Zvezda putuje u petak na pripreme, za sada imaju samo jednog golmana, tako da do tada moram da donesem odluku. Ni sam ne znam šta da radim. Samo vreme može da pokaže da li ću doneti pravu odluku“, u nedoumici je Borjan.

Link to comment

Prvo pojacanje u novoj sezoni je Nenad Gavric (22), dosadasnji igrac Napredka... Odlican krilni igrac, brz i jak. Ja sam ga gledao jos dok je igrao drugu ligu sa Napredkom i bas mi se dopao. Pojma nemam koga ce jos dovesti, ali nek nastave da dovode ovakve igrace i ja zadovoljan :)

 

Potpisao je na 3,5 godine...

Edited by adasevic
Link to comment

Prvo pojacanje u novoj sezoni je Nenad Gavric (22), dosadasnji igrac Napredka... Odlican krilni igrac, brz i jak. Ja sam ga gledao jos dok je igrao drugu ligu sa Napredkom i bas mi se dopao. Pojma nemam koga ce jos dovesti, ali nek nastave da dovode ovakve igrace i ja zadovoljan :)

 

Potpisao je na 3,5 godine...

 

jel igra levom ili desnom?

Link to comment

napokon je i adasevic zadovoljan nekim potezom (neke) zvezdine uprave..

 

Adasevic vec prilicno dugo ne pise nista o potezima bilo koje Zvezdine uprave, ali lepo je sto tebi ista ne izbija iz glave. 

 

Komentarisao sam dolazak igraca koga sam gledao jos pre par godina i za koga mislim da ima kvalitet koji bih voleo da gledam na utakmciama Zvezde. Svasta od mene kad sam se usudio da pricam o sportu, a ne o upravi... i to u ovakvom trenutku...srecom ima ko ce i o upravi/upravama, a i svet bi propao da ti ne ukazes™ cime sam ja zadovoljan...

 

@Bili: Ne znam sta da ti kazem. Plasim se da ako odgovorim desnom, da ce biti da hvalim upravu, a ako kazem levom, onda iskazujem novo zadovoljstvo potezima neke uprave...

Edited by adasevic
Link to comment

Slavisa je duplo veci zvezdas od lalatovica jer ce zvezdi da oprosti duplo vise para.

Slavisa Stojanovic je duplo veci gospodin od Lalatovica, koji se u svom prvom javnom nastupu kao trener Zvezde nije ni kurtoazno osvrnuo na rad svog prethodnika i cestitao mu na uspehu koji je postigao. 

Link to comment

@Bili: Ne znam sta da ti kazem. Plasim se da ako odgovorim desnom, da ce biti da hvalim upravu, a ako kazem levom, onda iskazujem novo zadovoljstvo potezima neke uprave...

 

sad sam pogledo dvd kasetu i sto bi se reklo, momak je izraziti desnjak.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Adasevic vec prilicno dugo ne pise nista o potezima bilo koje Zvezdine uprave, ali lepo je sto tebi ista ne izbija iz glave. 

 

Komentarisao sam dolazak igraca koga sam gledao jos pre par godina i za koga mislim da ima kvalitet koji bih voleo da gledam na utakmciama Zvezde. Svasta od mene kad sam se usudio da pricam o sportu, a ne o upravi... i to u ovakvom trenutku...srecom ima ko ce i o upravi/upravama, a i svet bi propao da ti ne ukazes™ cime sam ja zadovoljan...

 

@Bili: Ne znam sta da ti kazem. Plasim se da ako odgovorim desnom, da ce biti da hvalim upravu, a ako kazem levom, onda iskazujem novo zadovoljstvo potezima neke uprave...

 

dobro sto se ljutis. :)

 

lepo je sto uvek unapred imas pozitivno misljenje o svemu sto se desava u zvezdi. problem je sto te realnost uvek demantuje, samo je pitanje da li u roku od par sati, dana ili meseci.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Ne gajim ja iluzije glede zvezde, al volim da posmatram stvari pozitivno ????

 

A posto pratim domacu ligu uvek ima par igraca koje bih rado video u zvezdi. Gavric je jedan od njih. Ne znaci da ce on biti super. Eto i luku sam prizeljkivao pa srecom ode na drugu stranu brda. S druge strane prizeljkivao sam i lazovica i rajkovica, tako da nekad i pogodim...

 

O upravi nemam sta da kazem... Sta tu moze da se kaze a da ima smisla?

 

Despotovica nisam prizeljkivao ranijih sezona, ali mislim da ce sad biti pojacanje po meri, jer verujem da ce pored njega i rakica biti mesta i za malog jovica...

Link to comment

Taj Despotovic je najobicniji panj, taman se obradovah jer ide u Cukaricki, ali tu je Kokeza da ga preotme  :isuse: Umesto da se forsira Jovic, oni dovode ovog antitalenta... Mada bolje i on nego Kaludjer. Ako Dauda ode, a hoce, imacemo nezapamcenu drvnu gradju u napadu Rakic - Despotovic (+ brat Onjilo)  :frust:

A novosti javljaju da stize i neki 24ogodisnji Djordjevic, desni bek Javora. Opet skupljamo JSL skart... Toliko o zrtvovanjuтм sezone zarad pruzanja sanse mladima.

Edited by FPLS
Link to comment

Ako sam ja dobro protumacio lalatovica, igracemo sa jednim spicem. al to ne sprecava agilnu upravu da opet gomila igrace na toj poziciji, dok npr nemamo ni jedno levo krili a boba mi ni levog beka, jer tesla izgleda jos nije potpisao novi ugovor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...