Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

"Više od deset dana pre objavljivanja odluke UEFA, Slaviša Kokeza, potpredsednik Crvene zvezde, znao je da će klub biti izbačen iz Evrope.
- Visoki funkcioner UEFA Teodor Teodoris mi je tokom finala Lige šampiona u Lisabonu rekao da je 6. maja saopštio našoj delegaciji da mora da uplati 840.000 evra. Da smo to izmirili do 13. maja, Nion nas ne bi izbacio iz Evrope. Zvezdan Terzić ga je pitao šta će se desiti ako sutra uplatimo tri miliona evra. Dobili smo odgovor da je to završen slučaj - počeo je priču Kokeza.

Kobni maj

Tu se dolazi do suštine problema.
- Na sednici Upravnog odbora nikad nije rečeno da je do 13. maja trebalo da uplatimo 840.000 evra. Obavestio sam članove UO 26. maja šta su mi u neformalnom razgovoru rekli iz UEFA. Ljudi iz uprave su mi se podsmevali i odgovorili: „Ma pričaš gluposti, šta znaju ti iz UEFA, ne treba ništa da uplatimo, mi smo to rešili.“ Čak se čulo da su oni otresili UEFA, ne znam šta im je to tačno značilo.

Zečević i Pantović

Delegaciju Zvezde u Nionu činili su Miodrag Zečević i Stefan Pantović.
- Najviše mi je žao što smo nekompetentne ljude poslali kao deo naše delegacije. To se, nažalost, ispostavilo kao ključni uzrok što smo dobili zabranu. Da su nam preneli da moramo uplatiti 840.000 evra, siguran sam da bi rukovodstvo Zvezde obezbedilo taj novac i klub bi igrao u Evropi. Nismo informisani, da ne upotrebim neki teži izraz, ali obmanuti jesmo - zaključio je Kokeza.

Skromna primanja
SIMBOLIČNE PLATE

Kokeza otkriva da u Crvenoj zvezdi više neće biti astronomskih ugovora:
- Mladi igrači koji dođu u klub imaće mesečna primanja od 2.000 do 4.000 evra. Ne verujem da će neko preći 5.000. Eventualno, ako dođu dva iskusnija igrača, oni će imati veći platu, ali niko neće prelaziti 10.000 evra mesečno. Bivši trener Stojanović imao je relativno malu platu, a Lalatović je pristao da radi za više nego duplo manje od njega  :Hail: .

 

Link to comment

Ako je Gornji Dejan uglavnom primao 0 evra mesečno, koliko dođe duplo manje od toga?

Placa Andjusu duplo vise nego sto mu je gitarista placao?

Link to comment

Nikola Mijailović se nije pojavio na prozivci, ali će u utorak biti na Marakani i najverovatnije će obnoviti saradnju na još godinu dana, a klub ima želju da zadrži i Nejca Pečnika.

 

Slovenački reprezentativac je već bio na Marakani kako bi razgovarao sa čelnicima kluba o svom statusu, dao je rok rukovodstvu da mu nađe klub za 10 dana, ali je jednoglasan stav Upravnog odbora bio da se razgovara sa njim još jednom, u pokušaju da se on zadrži na Marakani bar još godinu dana.

 

Link to comment

У преводу: нема шансе да могу наћи клуб, што ће резултирати раскидом уговора.

Link to comment

Nije on vise Pisac nego Tesla...ako bi se kojim slucajem prevario Lukovic da dodje, uz par mladih igraca a u napadu nadam se da je ono Rakicu u poslednjem kolu bio los dan I takodje se nadam da Kaludjer nece ponovo zaduziti crveno beli dres mi cemo se boriti bar za to trece mesto, dakle Evropaaaa

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...