Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ako Covic ne progura reorganizaciju do kraja godine cemo imati jos gore probleme nego sada.

 

Sta zvezda dobija tom reorganizacijom? sta time zeli da se postigne? neki tajm aut za isplate raznih dugovanja dok se ne udahne malo vazduha?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pa, teoretski (i ako na tren pomislimo da je sve kosher), dobija se tacan redosled kada sta dolazi na naplatu, u ratama koje su podnosljive, dok reorganizacija radne snage teoretski dozvoljava da se preispita nacin poslovanja, kakva radna struktura je potrebna i visak otpusti. Sve ce biti bolno, ali je neminovno vec godinama (decenijama). No, znajuci ko sve to radi i gde se sve to radi, bice samo mazanje ociju, paravan i pilicarenje na vec uhodanom nivou.

Link to comment

- Do 6. jula Crvena zvezda mora da uplati na račun FIFA 980.000 evra zbog presuda koje su dobili Gžegož Bronovicki (800.000), Mirnes Šišić (120.000) i Kleo (40.000).

Ukoliko ne ispune ovu obavezu, FIFA će kazniti crveno-bele oduzimanjem ŠEST bodova na startu novog prvenstva.

 

A posle sledi igranka...

 

- Do 15. jula, Crvena zvezda, da bi registrovala nove igrače, mora da uplati 1.500.000 evra Fudbalskom savezu Srbije, a još 2.400.000 evra na istu adresu da bi dobila licencu za takmičenje u Superligi za sezonu 2014/15. U tu sumu od 2,4 miliona, spadaju i dugovi prema ostalim klubovima u zemlji, poput FK Rad, prema kojem Zvezda ima obaveze od skoro dva miliona evra.

 

To mu dodje, po MONDU, oko 7 miliona evra... Matematika im nije jaca strana, ali dobro. Dug je ogroman. Kokerza ce to resiti na rate, na dodjem ti na foru...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ukoliko ne ispune ovu obavezu, FIFA će kazniti crveno-bele oduzimanjem ŠEST bodova na startu novog prvenstva.

 

 

 

Prvo, sumnjam da će nas Sep kazniti. On je dobar čovek,veliki zvezdaš i svako će razumeti ovu našu borbu protiv finansijskog fer pleja protiv Platinija.

Sve i da se to desi...mi smo te bodove smo vec nadoknadili pobedama protiv OFK-e... :fantom:

Link to comment

Jedan od komentara na B92 :

 

 

zakleti sam navijac zvezde, ali nek vas izbace i to u zonu. zvezda je kao klub izgubila identitet (kakve crne "delije", "od topole, do topole", zastava sa ruskim tenkom koji gazi ne znam ni sam koga, "pravda za urosa" i ostalo) i integritet (vise ne postoje nikakve sportske, strucne, ni eticke norme, koje bi nekome otvorile ili zatvorile vrata u zvezdi - vazna je samo POLITICKA VEZA). klub posluje netransparentno i tone iz poraza u poraz, iz bankrota u bankrot (ovo je barem 5. put da smo "bankrotirali") i iz skandala u skandal. kome treba takva zvezda? bolje da krljnu zvezdu u zonu i skinu je sa drzavne sise, pa ce onda i mafijasi i politicari sami da odu na drugo pojilo, a ja se necu pitati, kakvim ja to vrednostima ucim svoga sina, kad sam mu kupio majicu sa grbom crvene zvezde (da li ga ucim da peva "od topole, do topole", da baca topovske udare, po potrebi klice ruskim tenkovima, krade pehare, vredja majku sudiji... jer to nije ono sto zelim).
zvezda je nekada bila simbol toga kako svi ujedinjeni, bez obzira na veru i naciju, postenim radom, sopstvenim talentom, sportskim duhom i sa strascu, mozemo da budemo cak i prvaci sveta. vise nije tako. ni blizu.

 

+1

 

Na zalost, Zvezda I Partizan su preveliki da jednostavno propadnu - jedina realnost je privatizacija, a sve ostalo ( reprogrami, programi I planovi ) je prodavanje magle. )

 

 

Link to comment

Na zalost, Zvezda I Partizan su preveliki da jednostavno propadnu - jedina realnost je privatizacija, a sve ostalo ( reprogrami, programi I planovi ) je prodavanje magle. )

Ne bih se slozio.  Ako je propala Jugoslavija, zasto ne bi Zvezda (i Partizan)?  Sta bi se to desilo ako bi sutra FKCZ bio ugasen?  Malo demostracija, malo zalopojki po medijima i to bi sve trajalo ne duze od nedelju dve.  Fudbal bi nastavio da se igra u Srbiji bez vecih posledica. Davno su prosla su vremena kada bi nestanak Zvezde i Partizana predstavljao katastrofu za domaci fudbal. (Ko zna, mozda bi njihovo gasenje moglo da stvori uslove za oporavak domaceg fudbala.)

Link to comment

Bolje bi bilo, za pocetak, da Cukaricki ili Vosa ili neko treci uzme titulu, da se razbije ta fama o nepobedivosti. Cukaricki je ubedljivo najzdraviji FK kod nas, nema dugove, placa na vreme, samo steta sto nemaju mogucnosti da dovedu prava pojacanja i da se prosetaju kroz ligu.

To bi bilo bolje nego da se ugase Zvezda i Partizan.

Link to comment

Cukaricki je ubedljivo najzdraviji FK kod nas, nema dugove, placa na vreme, samo steta sto nemaju mogucnosti da dovedu prava pojacanja i da se prosetaju kroz ligu.

 

 

Nisi u pravu, Čuka ima problem sa onim dedom...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

To mu dodje, po MONDU, oko 7 miliona evra... Matematika im nije jaca strana, ali dobro. Dug je ogroman. Kokerza ce to resiti na rate, na dodjem ti na foru...

 

 

Matematika nije jača strana novom đeneralnom™.

 

 

- Ukoliko ne obezbedimo sedam miliona do početka avgusta, Zvezda će upasti u kliničku smrt. Do 7.jula moramo naći milion za Bronovickog i Šišića kako nam ne bi oduzeli šest bodova. Potom i za licenciranje kluba. Sve ukupno sedam miliona. Ne pitajte kako, ali moramo naći – rekao je Terzić.
Link to comment

nekako imam osećaj da će vučić to da preseče i iskešira tih 7 miliona. malo će da bude besan pred novinarima, malo ludila pred kamerama, teških kritika itd...

 

ili druga, manje realnija, solucija: navijači se skupili i potpisali peticiju da dug moraju da vrate svi oni (ukjučivši i političare) koji su bili na čelu udruženja građana "fk crvena zvezda" zadnjih 20-ak godina, ako nemaju keš da plate imovinom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...