Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Dobro, šta taj Mrđa zapravo hoće ako ne želi da ostane, ne trebaju mu pare i smatra da mu nije neophodno da raskine ugovor?

 

 

Podseća na kriminalce iz Ćirilice koji gostuju kod Marića i kukaju kako su ih ortaci krimosi zavrnuli za pare, a kada ih ovaj šeretski pita što ih ne tuže, oni odgovaraju da samo hoće poštovanje i da se zna šta je bilo.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

 

uuuuuuu kakva mafija. pa samo sto nije rekao: "oprosticu vam sve pare, samo me pustite iz ove nocne more". 

 

edit: posle ovoga onaj link sto sam ja okacio iz sportske deluje smesno, posto deluje kao da neko preti i postavlja neke ultimatume don korleoneu - "terza & kokeza".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kokerza™ su opasan tandem, ne bi Mrdja uzeo od svog mentora ni dinara. Ocekujem novi ugovor za Dzonija, ostanak Save i Milijasa uz neku bajku povratnicku i gomilu klinaca.

 

Samo nas jebe ta struja!

Link to comment

Oprostite neukom: šta znači "čisti papiri"?

Da moze da ode iz kluba kao slobodan igrac i da nema obaveza prema bivsem klubu u smislu obestecenja.

 

U Mrdjinom slucaju to "obestecenje" je lova koju mu dugujemo, koju i tako ne bi video nikad.

Link to comment

Procitao sam negde da kada igrac pokrene arbitrazu treba mesec dana da prodje za sve formalnosti i on za to vreme ne sme da potpise niti da trenira sa drugim klubom.

Ako dobije papire iz kluba istoga dana moze da poptise za drugi klub.

Link to comment

Ideje, planovi i zelje novog trenera Zvezde

 

S obzirom na to da Luković posle osam godina internacionalne karijere namerava da se s porodicom skrasi u otadžbini, izgledi da ovog leta konačno potpiše za Zvezdu postali su realni.

Prema ideji Lalatovića, odbranu crveno-belih bi pored Lukovića činila trojica igrača iz šampionskog tima: Savo Pavićević kao desni štoper, a Marko Petković i Nikola Mijailović na pozicijama bekova. U Zvezdi imaju i alternativno rešenje za ovu poziciju, pošto će pokušati da na pozajmicu iz Zenita dovedu Milana Rodića, nekadašnjeg igrača OFK Beograda

Link to comment

Znaci cela frka oko licence je bila ustvari da se oteraju Dzajic i surak mu, da Kokerza™ preuzmu klub i da se uvede prica u privatizaciju.

 

Sustinski se nista nije promenilo osim sto je od pomilovanog dosao optuzeni za malverzacije sa transferima.

Ako Covic ne progura reorganizaciju do kraja godine cemo imati jos gore probleme nego sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...