Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

a ha i mali luk je planirao da smanji godišnji budžet na 6 milki pa je povećao dug na 50 milki, dok menađeritm odlučuju o igračkom kadru biće igrača sa godišnjim platama 200-300k €

Edited by gone fishing
Link to comment

Pocelo je, Lalatovic je vec izjavio da bi voleo da dodju :ziga:  i Lukovic i da ce ih cak licno zvati.

 

 

Kako im ne dosadi?!

 

 

Kako saznaje MOZZART Sport, Aleksandar Luković je pred vratima Crvene zvezde. Bivši reprezentativac Srbije i doskorašnji štoper Zenita je čak tokom ponedeljka boravio na Marakani, gde se sastao sa Zvezdanom Terzićem i Slavišom Kokezom, trenutno najvišim funkcionerima crveno-belih.

Edited by Milosh76
Link to comment

Јавни увид у Нацрт плана детаљне регулације подручја између спортског комплекса стадиона „Црвена звезда”, улица: Бањички венац, Вељка Лукића Курјака, Булевара ослобођења, раскрснице „Ауткоманда”, Др Млутина Ивковића и планираног продужетка Динарске улице

 

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1608463

Link to comment

slazem se. nakon toga kako je prosao ninkovic sa svim svojim entuzijazmom zaista je smesno pominjati pojacanja poput lukovica, zigica i slicnih.

Link to comment

Tako se i teacher zezao na račun Ninkovića...

 

Inače za razliku od većine hejtera, očekujem da Zvezda napravi dobru priču i naredne godine.

Link to comment

Inače za razliku od većine hejtera, očekujem da Zvezda napravi dobru priču i naredne godine.

 

Svi uslovi su tu, bili bi debili da na krilima ove titule ne odu stepenik više...

Link to comment

to mi nije jasno. ajde da kazemo da dodju zigic, lukovic, ostane mrdja dauda, ma nek ide zivot izbunare se pare za pecnika i dodju jos 2 aktivna bivsa zvezdasa po tvom izboru. i svi dodju za upola cene ili odrade aranzman kao Ninkovic. Zvezda izdominira fair&square Zigic postavi rekord po broju golova a titula bude resena vec na pola sezone. stadion pun, mobilizacija u punom jeku.

 

dodje leto i eto bronovickog i ostalih makedonaca koji traze svoje pare, uefe koja zatvara vrata i vracamo se na ovo sto imamo danas.

 

i sta onda? opet u krug price o transferima, povratnicima i osecaj da dobra prica samo sto nije?

 

jbg ja zaista ne vidim izlazak iz tog vrzinog kola bez nekih dobrih rezultata u evropi.

Link to comment

@pavllle

 

Žao mi je što ne vidiš, ja vidim izlazak. Recimo, ja tvrdim da bi Zvezda i ove godine dobila licencu da se u upravi ne bave ličnim interesima, lažiranjem potpisa, usmeni dogovori sa dužnicima, zaboravljanjem da uplate novac na vreme, da licenciraju igrača na vreme, da prijave Pečnika i Daudu. Za većinu ovih stvari nije potreban novac. Zvezda je dobila novac od Gasproma za pokrivanje rate za bivše dužnike, ali te pare nisu iskorištene.

 

Inače, ovo što si napisao, nije dobra priča. Ne trebaju Zvezdi Žigić, Dauda, Mrđa, Pečnik, niti još dva povratnika, čak naprotiv. Ni titula kao cilj, nije dobra priča, ako nema racionalno pokriće. Ne znam za tebe, za mene je protekla sezona bila odlična priča. 15ak momaka se samoorganizovalo i osvojilo titulu uprkos svim budalaštinama koje im je uprava učinila.

Link to comment

 

 

Inače za razliku od većine hejtera, očekujem da Zvezda napravi dobru priču i naredne godine.

 

Kad kažeš to tako ispada da su napravili dobru priču i ove godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...