Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Naravno da je hteo da ostane. Klasična mafijaška likvidacija, zalivena krokodilskim suzama

 

Opširnije sutra u 22

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Za Matijasevica i Lalatovica se zna vec mesecima. Cini mi se da sam negde u martu to procitao na tviteru Nikole Jankovica sa Mondo-a

 

Od Matijasevica su u medjuvremenu odustali jer im ne treba jos jedan krokodil u njihovoj bari.

Link to comment

Nije mogao vise da trpi Babovica pa je otiso u krusevac

 

Babovic mu je surak... (odnosno tast ako mislis na starijeg), tako da ovo nikako nije razlog. 

 

Znam da se nisu rastali prijateljski, cak su se i kacili nesto tokom proleca (uprava i trener), ali ne znam tacno zasto. 

 

Sto se njega kao trenera tice... ne bih da sudim. Nisam odusevljen na osnovu nekih privatnih prica vezanih za trenerske seminare, ali to naravno ne mora nista da znaci. Njegovi timovi su uglavnom igrali napadacki fudbal, sa dosta trcanja i bez puno dodira. Ali pritisak na mestu u zvezdi i timovima poput Proletara (NS), Vozdovca i Napredka su prosto neuporedivi, pa cemo videti kako ce se snaci. Nije da imamo na lageru gomilu vrhunskih strucnjaka pa da je sad on uleteo umesto nekog znalca. 

 

Sto se Stojanovica tice, meni se nije dopalo kako smo igrali sa njim na klupi. Manje vise sama igra, koliko potpun alibi sa mladim igracima. Prekide je uigrao stvarno odlicno i tu se vidi koliko je covek radio, ali igra u polju je cesto bila prilicno staticna i to nema veze sa igracima nego sa trenerom. Hvala mu za titulu, sto je bio gospodin covek, za onu svirku na kraju mandata i puno srece u daljoj karijeri...

Edited by adasevic
Link to comment

Posle ove 1 titule slavisa valjda moze da ubode neku cvajtu; sto je u poredjenju sa zvezdom (da citiram djordja cvarkova) fantazija...

Link to comment

Matijašević je (bivši) menadžer igrača. Kažem bivši pošto se Virtus za koji radi praktično ugušio od kako je Rajevac otišao iz Gane. Svi kvalitetni igrači su promenili agenciju. Praktično su ostali na nekoliko prosečnih JSL igrača i par Afrikanaca. Regan im je ostao kao jedini pion na koga mogu da maznu pare preko transfera iz JSLa.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

FK Crvena Zvezda ce ocigledno sledece godine biti kontejner jednoj znacajnoj kriminalnoj grupi koja se mota oko srpskog fudbala. Posto druga znacajna grupa drzi Partizan moze se ocekivati 1 lepo izbalansirana podela resora, para, privilegija i interesa.

Link to comment

nasu mafiju je uefa stavila u povoljniju poziciju od grobarske, jer sad kad su nas konacno izbacili ne postoji ni najmanja potreba da vise ikada ikoga platimo.

Link to comment

Pa da, ali kapiram da kazna koju ste dobili jeste nešto što će automatski važiti i nadalje dok ne regulišete sve. Čisto sumnjam da sada može Crvena zvezda da izignoriše plaćanja, a da je naredne godine puste u Evropu. Nema teorije.

Link to comment

pa to ja i kazem.  ako nismo platili ove godine, tek necemo sledece kad cifra bude uvecana za novonastala dugovanja. drugim recima, mi smo do daljnjeg skinuli sa grbace letnje avanture po evropskim fudbalskim provincijama.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Druga strana medalje kaže da više nema tog igrača, pogotovo stranca, koga će moći da prevare da potpiše ugovor. Jedino neki nesrećni klinci iz Tololige kojima će menadžeri obećati ino transfer u zamenu za igranje za dž. Ali čak i to ima svoje limite, kao uostalom i rabljenje omladinskog pogona. Ako stvarno reše da više nikome ništa ne plate, tim će postati ozbiljno nekonkurentan čak i po Tolovim standardima.

Link to comment

Bicemo raj za menadzere mladih zvezda u usdponu, sto domacih, sto africkih. Recimo, menadzer x od svoje love finansira igranje mladog reprezentativca y u zvezdi, koja rasterecena obaveza u evropi osvaja titulu za titulom. Na kraju sezone x prodaje svog stcenika y-a nekim poluanonimnim turcima za obetecenje koje legalno uplacuju x-ovoj agenciji.

Naravno, uletece tu po i po neki zaboravljeni as, da odigra sezonu za dz i ozivi karijeru u 35oj godini.

Link to comment

Vi kao da ste vidoviti...

 

 

"Najvažnija vest je da smo dobili novog trenera, Nenada Lalatovića, sa kojim je dogovorena saradnja na 1+1 godinu. Precizirana su i pojačanja, a time će se baviti Zvezdan Terzić, razgovarano je o četiri-pet pojačanja. Očekujem da će već sutra trener i Terzić precizirati, ideja je da to budu mlađi igrači koji će predstavljati budućnost kluba i na osnovu čega će klub planirati da zaradi. To je jedno od strateških opredeljenja za budućnost. Takođe očekujem da igrači koji su želeli da odu povuku tužbe i ostanu u klubu", rekao je Kokeza iako nije želeo da govori o imenima. 
 
"Biće revidirani svi ugovori igrača, i smanjiće se i za polovinu, a možda i više. Zvezdin budžet će stoga sa sadašnjih 11 miliona biti smanjen na sedam miliona evra", poručio je Kokeza.

 

 

Edited by Filipenko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...