Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Da pomogem tzv medijima... kandidati su Piksi, Lalatovic, Djukic.

 

Piksi i Lalatovic su se vec pominjali, a bajka o Djukicu je iz vremena kad ga je Tvorza doveo za selektora mladih

 

Info je sa tvitera onog Darjana ili kako vec, sa mozzartsporta

Djukica i piksija treba pod hitno odvesti kod psihijatra ako su usli u bilo kakvu pricu sa ovima. Lalatovic je realna opcija.

Link to comment

Taj rad. Ako Piksi stvarno ima ponudu reprezentacije koja ima nikad lakši posao u kvalifikacijama, i ove mafijaško huliganske razvaline od kluba, bez igrača, ne znam o čemu ima da razmišlja i da se pregovara

Edited by levi
Link to comment

Ovo sa narušenim zdravljem kradu Čoviću fazone za pravdanje otpuštanja trenera... Kapiram da je razgovor tekao u smeru "e, slušaj, em mi hoćemo da dovedemo nekoga, em ti verovatno nisi u fazonu da još godinu dana radiš za džabe, a?"

Link to comment

Ne bih rekao.  Stojanovic im je vrlo jasno i otvoreno rekao sta danas znaci biti trener Zvezde i zasto to vise ne predstavlja ni cast ni privilegiju.  Doduse to je zeleo da kaze bivsoj upravi jos pre desetak dana kada ih je pozvao da se pogledaju u oci, ali oni za to nisu imali ni srama ni obraza.

Link to comment

Mislim pre svega na medijsku prezentaciju razlaza kao događaja, bacio sam pogled na interpretaciju Terzarine izjave kroz naslove i to je taj manuscript, 1-1 i na. Oko pravih razloga se slažemo, jedino je logično da je i sam da je Stojanović bio zainteresovan za paljidbu bilo gde posle svega, možda bi bilo jasnije da sam uz "radiš za džabe" dopisao i "bez uslova, bez igrača, pod još jasnije mafijaškom upravom i u razvalini od kluba, lige i generalnog okruženja"...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...