Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Svi dosadašnji potezi agilne uprave su bili primer dobrog vođenja kluba, otud zaista ima mesta neverici.

Ovo je cak i za njih previse.

 

Malo tesi sto ga najbolje obavesteni Blic jos ne promovise.

 

Iz ovoga mi nikako ne deluje da razmisljaju o Kosanovicu

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/toncev-za-mozzart-sport-sutra-bih-otisao-da-dovedem-ukica-ili-jokanovica-za-trenera-zvezde/105924

Edited by katamaran
Link to comment

Tončev ne razmišlja o Kosanu, ali zato razmišlja o Murinju

 

Nama je potreban trener koji ima težinu. Neko ko je jaka ličnost, neko ko iza sebe ima rezultate. Poređenje nije zahvalno, ali neko kao što je Murinjo.

 

Nego, kako će Tončev sledeće godine kad će i njegova Surdulica biti u prvoj ligi ?

Link to comment

Nego, kako će Tončev sledeće godine kad će i njegova Surdulica biti u prvoj ligi ?

Kad je Terzić mogao da bude u isto vreme predsednik OFK i direktor Zvezde, i Tončev će nekako prevazići taj unutrašnji sukob. A Surdulica je ionako bratova igračka.

 

Edit: @katamaran

Ama što je previše? Što je dovođenje Kosana gore od svega što su uradili za ove dve godine? To je njihov(*) MO, zamisliš šta najgore mogu da urade, i znaš da će se baš to desiti.

 

njihov-ove vlasti u celini

Edited by Sokrat
Link to comment

Ali kakav txt u novostima. Kao da je neko sa ppp pisao na onom topiku za sprdanje

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment
A Surdulica je ionako bratova igračka.

 

 

A braća i onako nisu u dobrim odnosima. Plus tenzije između sps i naprdnjaka u Surdulici. Daleko smo mi tu od sigurnih bodova :(

Link to comment

Kad vinjak na vinjaka udari sledeće sezone, sunce ti...

 

Kosan :Hail: Sad mi dodje nekako žao što Ješa nije na klupi u Partizanu, on je jedini adekvatan odgovor na ovakav izazov. Kosan, jbt, pa ovo je vest godine!

Link to comment

Problem jedino moze da bude ako se uvede alkotest pred veciti derbi. Alkosan vs Kiza epic duel.

 

Naravno je bih ipak Zivu,zanimljiviji je od Alkosana a i bard je :-)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...