Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ja sam kliknuo i nije se desilo nista! Ustvari, restartovao mi se komp?

 

Da li imam viruse?

 

Lorde hakeru!

Edited by Milosh76
Link to comment

Kažu da se Jović povredio i da možda propušta SP ali veći wtf mi je što isto kažu da ga možda ne bi ni pustili da ide i da je zdrav. Niko se nije setio da bi igranje na SP pre moglo da mu podigne cenu nego igranje kvalifikacija za LE i JSL

 

Tvoj post je logičan, pod uslovom da ga već nisu prodali...

Link to comment

Lalat u februaru:

Током читавих припрема Паркер је радио одлично, а за то је награђен головима. Уклопио се у потпуности и што је најважније код њега се види огроман мотив да успе у Црвеној звезди. Брзо је у колективу пронашао место и сматрам, ако овако настави да са њим добијамо велики бенефит у пролећној трци за бодове – истакао је Лалатовић 

 

Lalat u maju:

Odlazak Parkera, koji smo najavili pre tri dana, je potvrdio i trener Nenad Lalatović.

- Na njega više ne računam. Ja ga nisam ni doveo niti sam ga pre gledao. Još ranije sam rekao upravi da ne želim da garantujem za igrače koje nisam gledao.
Zvezdin trener ima jasan stav u vezi Parkera.

- Gde je Parker? On se sunča po plažama...

Kako je moguće da igrač sa takvim karakterom dođe u klub...

- To je pitanje za upravu - kaže Lalatović.

Link to comment

Crvena zvezda je najavila da se Luka Jović povredio, dok Mihajlo Ristić mora na neodložnu operaciju krajnika, zbog čega će obojica propustiti ovo veliko takmičenje sa reprezentacijom.


Dosta je Fss mafija skupljala poene na našoj deci
Edited by levi
Link to comment

Na kraju cemo jos i da zaradimo na Parkeru. Rubin daje 150k za pozajmicu plus dogovorena otkupna cena od 600k

 

Mi smo ga platili 120k. Tacnije uzeli smo ga umesto 120k sto nam je Domzale dugovao za Maksimovica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...