Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Nisam stigao da odgledam ovo ali me rezultat ne iznenadjuje posto je Cuka za otprilike ovoliko bolji tim od nas. Da je ova liga iole regularna brdjani bi se klali sa Partizanom za titulu, posto su sa njima tu negde po kvalitetu, a mi bismo kaskali za jedno desetak bodova. Ove klince treba sto pre prodati, ne zato sto ce pare uci u klub jer nece, razvuci ce ih ova olos iz uprave, vec da momci na vreme spasu karijere i odu negde gde ce ih trenirati normalan trener u normalnom klubu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ove klince treba sto pre prodati, ne zato sto ce pare uci u klub jer nece, razvuci ce ih ova olos iz uprave, vec da momci na vreme spasu karijere i odu negde gde ce ih trenirati normalan trener u normalnom klubu.

+1.000.000

Link to comment

Jel moze meni neko da objasni kako je Noj igrao 5 godina u prvoj ligi Rusije, i za to vreme sakupio vise od 120 utakmica? Na koju foru?

Link to comment

Apsolutno podrzavam ideju oko rebuildovanja tima i odjebavanja klinaca u vidu 1 prodaje!

Evo kako bi to trebalo da izgleda sledeće sezone:

Lalat-out ( ili mu ponuditi da bude kondicioni) Kosan-in 

Odbrana:

Kahriman, Cvetko, Noj, Mbođ,Luković. Ako Kahriman ode-vratiti Ranđelovića, umesto Mbođa angazovati nekog iskusnijeg ( Slavoljub Đorđević?)

Sredina:

Caki-Guma ( Savio)-Gavrinča-najboji cg mladi igrač. Jbg, tanki smo na zadnjem veznom ali verujem da je Guminjo/Savio dostupan. Moze i neko pojacanje iz JSL, na toj poziciji sigurno ima dosta kvalitenih igraca. 

Napad:

Orlandinjo-Đole Despot. Može i Onjilo, ne znam u kom je on robovlasnickom statusu, ako je dostupan vratiti ga. Napad, realno, uliva najvece poverenje.

Dovesti jos 5-6 uobicajnih pojacanja ( CG, Napredak, Burkina Faso, prekaljeni internacionalci/povratnici u klub). 

Rešiti pitanje licence i napuniti Maraknu početkom jula protiv augodnih Farana. Po ispadanju od istih smeniti Kosana i vratiti Dostanića. Dovesti Kuzmana Babeua i Gvozdića iz Obilića i krenuti ka osvajanju titule.

Link to comment

Jel moze meni neko da objasni kako je Noj igrao 5 godina u prvoj ligi Rusije, i za to vreme sakupio vise od 120 utakmica? Na koju foru?

 

To smo se i mi™ pitali povodom Lomićevih četiri sezone i 90 utakmica u moskovskom Dinamu. Jbg, svaka roba ima svog kupca.

Link to comment

Pomesao si Slavoljuba sa Viloticem, omatorio si :)

 

+1 za obe tvrdnje... zaključak koji se nameće je da dovedete vilotića...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...