Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

vesicu reaguj!

 

U Ljutice Bogdana zakazana je hitna sednica Upravnog odobra posle derbija u Novom Sadu između Vojvodine i Partizana.

Saopštenje glasi ovako...
"Crvena zvezda mesecima upozorava na sve anomalije i krađe od strane Fudbalskog saveza Srbije i Sudijske organizacije, pod patronatom Tomislava Karadžića. Ipak, po tom pitanju ništa nije učinjeno niti je lopovluk prestao.
Sve čega je fudbalska Srbija svedok i talac u poslednjih nekoliko godina na delu je i ove sezone i Crvena zvezda neće ćutati.
Nema spasa fudbalskoj Srbiji dok Tomislav Karadžić i njegovi poslušnici ne napuste svoje fotelje.
Zbog toga će Upravni odbor FK Crvena zvezda u ponedeljak, 4. maja, u 17:00 časova održati vanrednu sednicu, na Stadionu 'Rajko Mitić'.
Jedina tačka dnevnog reda biće suđenje u dosadašnjem toku šampionata sa svim pojedinostima koje su se dešavale, kao i koraci koje će FK Crvena zvezda preduzeti u narednom periodu", piše na sajtu crveno-belih.
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Dobro, bar smo gledali klince. Treba vratiti u klub onog lika iz Kragujevca koji je Robiju fizicki spremao ekipu da preko leta malo spremi ove klince, posto ocigledno za vise od 60 minuta cak i ovakvog fudbala nemaju snage. Naravno, takodje treba dovesti normalnog trenera da ume da vodi ekipu koja mora da igra napadacki i da drzi loptu, Lalatovicu je maksimum neka nizarazredna ekipa koja igra pozadi i svoju sansu trazi u tranziciji. Ima dosta talenta kod ovih Zvezdinih klinaca ali im treba trener da ih poslozi kako treba.

 

uh, Radakovic, kad je on spremio tim pucali smo od snage...imao sam priliku da prisustvujem na par individualnih treninga kad je spremao neke atleticare klince, stvarno je odlican, nema sta, pod hitno ga vratiti u klub

Link to comment

uh, Radakovic, kad je on spremio tim pucali smo od snage...imao sam priliku da prisustvujem na par individualnih treninga kad je spremao neke atleticare klince, stvarno je odlican, nema sta, pod hitno ga vratiti u klub

 

Dobar je bio Profa, mada deo tog privida kondicije je bio u tome sto smo se kod Robija pametno kretali na manjem prostoru i mnogo drzali loptu. Mnogo znaci za potrosnju igraca kad je uspostavljen sistem igre u kojem se igraci ekonomicno krecu po terenu i svako od njih tacno zna kada sta treba da radi. Siguran sam da se Nemanja Matic vise potrosi na jednoj utakmici reprezentacije nego na deset utakmica u Celsiju kod Murinja.

Link to comment

Dajte bre kakav kondicioni...

 

"Tokom ovih pet godina trenerske karijere bavio sam se i kondicijom samostalno, i poprilično su mi ekipe dobro trčale, pa sam odlučio da to preuzmem na sebe. Ako već odgovaram za sve u prvom timu, onda ću i za kondiciju. Napravio sam program, igrači kukaju i umorni su, ali moraju sve da izdrže da bi bili spremni za prvenstvo", poručio je Lalatović

Link to comment

Dajte bre kakav kondicioni...

 

"Tokom ovih pet godina trenerske karijere bavio sam se i kondicijom samostalno, i poprilično su mi ekipe dobro trčale, pa sam odlučio da to preuzmem na sebe. Ako već odgovaram za sve u prvom timu, onda ću i za kondiciju. Napravio sam program, igrači kukaju i umorni su, ali moraju sve da izdrže da bi bili spremni za prvenstvo", poručio je Lalatović

 

to je taj moderni pristup fudbalu :"poprilično su mi ekipe dobro trčale" :lol: 

Link to comment

to je taj moderni srpski pristup fudbalu :"poprilično su mi ekipe dobro trčale" :lol:

 

Mislim da je ovako preciznije. :lolol: I Jankovic je imao taj neki svoj "holisticki" pristup koji je doneo iz Francuske, pa su isti igraci koji su peglali kod Robija crkavali na terenu kod njega. Oni koji se nisu povredjivali.

Edited by harper
Link to comment

"Tokom ovih pet godina trenerske karijere bavio sam se i kondicijom samostalno, i poprilično su mi ekipe dobro trčale, pa sam odlučio da to preuzmem na sebe.

11191346_423660587805425_1972588907_n.jp
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...