Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Zvezda sa sve vise igraca umesto balvana, do kraja sezone mozda jednom izadjemo i sa svih 11. Petkovic i Lukovic umesto ova dva dunstera na beku i to bi izgledalo sasvim fino.

 

Drzanje Kovacevica u timu umesto Grujica citave ove sezone je zlocin prema fudbalu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ovo je delovalo dobro. Kod obe šanse protivnika, bekovi su ispali kao da ne postoje.

 

btw. Mislim da će Luković vrlo teško igrati beka u CZ, pre će biti štoper.

Link to comment

Ovo je delovalo dobro. Kod obe šanse protivnika, bekovi su ispali kao da ne postoje.

 

btw. Mislim da će Luković vrlo teško igrati beka u CZ, pre će biti štoper.

 

Možda i bolje, s njim i Jovanovićem bi dobili štoperski par kakav nismo imali 100 godina.

Link to comment

Možda i bolje, s njim i Jovanovićem bi dobili štoperski par kakav nismo imali 100 godina.

 

Ja bih konacno da vidim kako Mbodj i Stojanovic izgledaju i ako nesto vrede da uigravamo njih i Vuleta. Lukovic je pojam fudbala za njih ali je zavrsio karijeru jos pre par godina i ne znam koji ce nam kurac.

 

Sto se Grujica tice, steta je sto nije igrao ove sezone jer se vidi da jos uvek takticki nije siguran na terenu, kretanje bez lopte mu je lose i vidi se da nije u potpunosti uigran sa ostatkom tima. Decko je inace vec sada jedan od najboljih igraca Zvezde i ocekujem da ce napraviti bas ozbiljnu karijeru, ima sve sto jedan moderan veznjak treba da ima.

Link to comment

Ja bih konacno da vidim kako Mbodj i Stojanovic izgledaju i ako nesto vrede da uigravamo njih i Vuleta. Lukovic je pojam fudbala za njih ali je zavrsio karijeru jos pre par godina i ne znam koji ce nam kurac.

 

Sto se Grujica tice, steta je sto nije igrao ove sezone jer se vidi da jos uvek takticki nije siguran na terenu, kretanje bez lopte mu je lose i vidi se da nije u potpunosti uigran sa ostatkom tima. Decko je inace vec sada jedan od najboljih igraca Zvezde i ocekujem da ce napraviti bas ozbiljnu karijeru, ima sve sto jedan moderan veznjak treba da ima.

 

Mislim da Lune ima bar još jednu sezonu u nogama, pogotovo u JSL. Krstajić je u dosta poznijim godinama bio tata za sve obrambene u ovoj ligi.

 

Grujiću fali rutine, ali vidi se iz aviona da je ozbiljan potencijal. Nikad nisam prežalio Mićka, ali čini mi se da bi Grujić mogao bit taj koji će ga nadomjestit.

Link to comment

Lalatović, ili ko mu sastavlja tim, sporo uči, ali makar nije tvrdoglav i sujetan. Ne tako davno u prvih 11 su bili Savićević i Gavrić. Ni Cvetković ne bi bio tu da je Petković zdrav

 

Odustajanje od pola stratne postave sa početka polusezone jeste neozbiljno, ali makar su sve izmene bile logične

Link to comment

Avramovski umjesto Orlandića. Ovu sam izmjenu priželjkivao.

Играмо поприлично добро, а и ово је некако резонски.

Link to comment

Dobro, bar smo gledali klince. Treba vratiti u klub onog lika iz Kragujevca koji je Robiju fizicki spremao ekipu da preko leta malo spremi ove klince, posto ocigledno za vise od 60 minuta cak i ovakvog fudbala nemaju snage. Naravno, takodje treba dovesti normalnog trenera da ume da vodi ekipu koja mora da igra napadacki i da drzi loptu, Lalatovicu je maksimum neka nizarazredna ekipa koja igra pozadi i svoju sansu trazi u tranziciji. Ima dosta talenta kod ovih Zvezdinih klinaca ali im treba trener da ih poslozi kako treba.

Link to comment

Slabo IIp, nekako je previše odrađeno za moj ukus. Dosta je tu mladih igrača koji trebaju da se dokažu i da napreduju da bi bili pasivni 45 minuta nekog meča. Orlandića mrzi da živi ako lopta nije blizu njega, očajno se kreće i jedino je aktivan kada treba da postigne gol ili kada će možda dobiti loptu. Inače, Jović igra odlično u prostoru. Jel imam samo ja utisak da ima malo problem sa leđima? Deluje mi kao da su mu malo kriva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...