Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

kako bre, puštalo se svaki put  kad pobedimo 3:0. Ti si verovatno izlazio ranije da izbegneš gužvu  :fantom:

 

    Mislim da je prvi put puštano na poluvremenu sa Realom. A kad smo već kod muzičkih performansa na utakmicama, najupečatljiviji, i za neku ozbiljnu sociološku studiju najinspirativniji, je detalj sa Kajzerslauterna kada je ceo stadion (puna Marakana, dakle cca 60k ljudi), ali ceo, pevao onaj Kebin trash hit što je na koncertima izvodio sa Milojem. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

    Takođe, sećam se i briljantne akcije marketing službe kluba, kada je promovisana zvanična maskota, mačak Zvele. Idejni tvorac cele akcije je, ako se ne varam, bio Dejan Pataković. On je bio i autor prigodne pesmice koja je žestoko raubovana preko razglasa- Milko, Boško, Elzner, Šele i sa njima igra Zvele.

Link to comment

    Mislim da je prvi put puštano na poluvremenu sa Realom. A kad smo već kod muzičkih performansa na utakmicama, najupečatljiviji, i za neku ozbiljnu sociološku studiju najinspirativniji, je detalj sa Kajzerslauterna kada je ceo stadion (puna Marakana, dakle cca 60k ljudi), ali ceo, pevao onaj Kebin trash hit što je na koncertima izvodio sa Milojem. 

 

Jeste, to je bio popriličan mindfuck. Ta pesma se pojavila bukvalno niotkuda i ovladala stadionom. 

 

Ali mislim i da je tada počelo skandiranje "Svi u napad, ajmo ajde" što se kasnije primilo na Trgu.

Link to comment

Besni Orlando 3 komada danas mmw

 

edit: prenosi Arena. Na Prvoj su zvezde stranda.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...