Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Tehniku i viziju ima, ali ume da malo pretera sa driblingom. Doduše ni ne očekujem da bude pasivan, kada mu trener daje 15 minuta svaku petu tekmu. Odličan je bio Luka Jović.

 

Danas je valjda i poslednjem slepcu od oca slepca i majke slepice jasno da Kovacevic nema sta da trazi u konkurenciji sa Grujicem, decko je izmislio fudbal za njega. Vise smo akcija danas poveli iz zadnje linije nego tokom celog prvenstva.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Danas je valjda i poslednjem slepcu od oca slepca i majke slepice jasno da Kovacevic nema sta da trazi u konkurenciji sa Grujicem, decko je izmislio fudbal za njega. Vise smo akcija danas poveli iz zadnje linije nego tokom celog prvenstva.

 

Delovao mi je i brže i mobilnije Grujić nego jesenas, što je za njega jako bitno.

Link to comment

Ima tu materijala, za pristojnog trenera.

 

..................Rajković

Petković.......................Luković

 

.....................Grujić

........Avramovski..Ristić

 

Lazović......................Katai

................Jović

 

Ako netko od njih bude poslije ljeta još uvijek tu.

+1

 

kako stoji bajićara sa fucom?

Link to comment

Danas je valjda i poslednjem slepcu od oca slepca i majke slepice jasno da Kovacevic nema sta da trazi u konkurenciji sa Grujicem, decko je izmislio fudbal za njega. Vise smo akcija danas poveli iz zadnje linije nego tokom celog prvenstva.

 

Kamo sreće da je ovakav sastav izveden na derbiju.

 

Kovačević nit je naročito mobilan, niti pouzdan u defanzivi, niti zna povuć prema naprijed, a ni dat dobar pas.

Link to comment

ma ja sam mlađi. prva evro tekma mi je je olimpijakos posle sankcija. kad se ekipa pobila oko gidrinih plakata. :D

Link to comment

A, ok

 

Koja smo elita bili, Piksi, Bora Cvetković, Mrkela, Prosinečki, a sa razglasa Dado Topić. A sad ovi čobani 357 jebiga

Edited by levi
Link to comment

Pa da. Bio je i Neno Belan (mada nije direktno vezn za fudbal). To sam čuo gledajući Real na JuTubu.

 

Ovo danas, sem stare Računajete na nas je užas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...