Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Kad smo kod toga, ne mogu da nađem   "Tri nula za nas", Dado Topić(?) Šta da guglam

Roze poze valjda.

 

edit: ni gugl ne pomaze

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Znači nema

 

Znam da je već bila potraga ovde ili tamo™ i da je neko našao i okačio. Ali izgleda da su skinuli, zbog autorskih prava :huh: Dan mladosti '86

Link to comment

Zakacim lcd na komp, kloniram desktop, nadjem odlican strim za Arenu, ispizdim sto su mi se ispremestale sve desktop ikonice...

 

i onda se setim da je prenos na Prvoj  :isuse:

Link to comment

Opa koja ludnica! Kazu sad na prvoj da su grobari probili kordon na istocnoj tribini i sukobili se sa nekim nasima , tako je pocelo sve...

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Ja kasnio pola sata, prilazim stadionu a ljudi sa decom bukvalno beze sa njega...

 

Sto se fudbala tice, tolko smo losi da je to tesko recima opisati. Nisu ni oni nista, al npr onaj njihov klinac je noja prosao bar 35 puta ko poslednjeg amatera, veznjaci ko prvi put u zivotu da se vide a odbranu cak i medzik baca u rebuse. Plan igre je da bunarimo na parkera a gol ne bi dali da se utakmica igrala do prvog maja.

Link to comment

Ja kasnio pola sata, prilazim stadionu a ljudi sa decom bukvalno beze sa njega...

 

Sto se fudbala tice, tolko smo losi da je to tesko recima opisati. Nisu ni oni nista, al npr onaj njihov klinac je noja prosao bar 35 puta ko poslednjeg amatera, veznjaci ko prvi put u zivotu da se vide a odbranu cak i medzik baca u rebuse. Plan igre je da bunarimo na parkera a gol ne bi dali da se utakmica igrala do prvog maja.

 

da klonirate pavićevića. bio je odličan, takvi vam trebaju pozadi.

Link to comment

Ali kako je Katai (?) u jednom momentu pao pri kraju.. Sam od sebe bez igde ikoga, čovek je verovatno toliko kolabirao i dehidrirao i jednostavno umro da mu je sve otkazalo i samo se sručio na zemlju posle nekog prijema, driblinga šta li. Tako mi je barem delovalo na prvi pogled, samo sam jednom video scenu, sećam se da sam bio u fazonu wtf se desilo...

Link to comment

Da li je Rajko Mitić ikad igrao na ovom stadionu? 

 

Ti Mitići generalno nemaju sreće sa lokacijama. Mitićeva rupa je najbesmisleniji prostor u gradu.

Link to comment

Ali kako je Katai (?) u jednom momentu pao pri kraju.. Sam od sebe bez igde ikoga, čovek je verovatno toliko kolabirao i dehidrirao i jednostavno umro da mu je sve otkazalo i samo se sručio na zemlju posle nekog prijema, driblinga šta li. Tako mi je barem delovalo na prvi pogled, samo sam jednom video scenu, sećam se da sam bio u fazonu wtf se desilo...

 

par minuta pre toga su dvojica nasih sapleli jedan o drugog, pa su pali, pa su probali da ustanu, pa su opet pali... dok oni to rade, neki njihov igrac lagano uzima loptu i krece ka nasem kaznenom.

Link to comment

par minuta pre toga su dvojica nasih sapleli jedan o drugog, pa su pali, pa su probali da ustanu, pa su opet pali... dok oni to rade, neki njihov igrac lagano uzima loptu i krece ka nasem kaznenom.

 

Jovanovic i Cvetkovic. Ono je bio redak WTF momenat.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...