Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Верујем да би навијачи били ударна песница тог окупљања.

 

 

 

Mitinga ili razbijanja mitinga?

 

Huligani bi mogli da postignu, ali mislim da policija ne želi  miting i utakmicu u istom danu. Mada u nedelju imaju dve utakmice, ali jedna nije visokog rizika

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

božo vređao zvezdu, miljana, vučića. pižon tražio da prestane ovaj nije hteo i pižon napustio promociju knjige.

duletu saviću nije smetalo

Savić i Bjeković su za to evocirali uspomene. "Koliko si ono ti ukrao preko kluba? Još si ti mali za mene".

Link to comment

kako ne znaš čuven božin odgovor na pitanje da li ste nekada navijali za zvezdu u međunarodnim utakmicama? "da je u timu 11 hitlera i da igra protiv zvezde, ja bi navijao za hitlera"

autocenzura novinara sos kanala onemogućila nas je da saznamo božino mišljenje o miljanu, aleku™, beloševiću...

Link to comment

kako ne znaš čuven božin odgovor na pitanje da li ste nekada navijali za zvezdu u međunarodnim utakmicama? "da je u timu 11 hitlera i da igra protiv zvezde, ja bi navijao za hitlera"

autocenzura novinara sos kanala onemogućila nas je da saznamo božino mišljenje o miljanu, aleku™, beloševiću...

 

vidim ovde 1 kulova koji je krenuo da muštra čoveka koji mu je doveden na promociju knjige. sve to zato što mu je klub izgubio u košarci(!). aman. 

 

ako ti pižon pokaže koliko nemaš stila onda stvarno... 

Link to comment

plus mu je rekao da ima samo srednju skolu a da ovome fakultetski obrazovanom ne prilici onakvo ponasanje....ima li negde ceo tekst sta je to pricala ta budala

+1 za Pizona...a dule ko dule, odavno se srozao i slizao sa toletom, mozda malo bolja verzija coveka od sava milosevica

Link to comment

savo je samo glup a dule je i zao i glup.

 

 

inace, grobari bas nakupili ozbiljnu ekipu ovih nadri-mudraca koji konstantno sire neku mrznju i bolestinu. reklo bi se da ne umeju bas sportski da podnesu poraz...

Edited by Bright Billy
Link to comment

vidim ovde 1 kulova koji je krenuo da muštra čoveka koji mu je doveden na promociju knjige. sve to zato što mu je klub izgubio u košarci(!). aman. 

 

ako ti pižon pokaže koliko nemaš stila onda stvarno... 

 

      Isto sam pomislio. Mada, posle ovoga Pižon se vratio na pijedestal mojih intimnih sportskih idola sa koga je skliznuo negde sredinom devedesetih. O Duletu ne vredi trošiti reči, možda je bilo samo par sličnih slučajeva moralnog sunovrata. Inače, Božo Koprivica je duhovni guru trenera košarkaša Partizana, Kadinjače, smrt fašizmu i slične mudrolije su izašle ispod njegovog šlema. 

Edited by fandorin
Link to comment

meni je neverovatno da na promociji knjige o vecitom fudbalskom derbiju on spominje iliju belosevica, kakve veze on ima sa fudbalom jbt, sramno...svaka cast Pizonu na reakciji

Link to comment

meni je neverovatno da na promociji knjige o vecitom fudbalskom derbiju on spominje iliju belosevica, kakve veze on ima sa fudbalom jbt, sramno...svaka cast Pizonu na reakciji

:lol:

 

Pižon kralj otpora, skoro kao Mendela. Koliko ljudi treba da budu zaludni da se bave ovakvim glupostima?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...