Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

pare ce uzeti terza i ramadani a mene kao treba da raduje sto mali ovde promasuje 5 mrtvih sansi po utakmici, da bi kad ga sutra odvedu u neku firencu tamo mozda dao neki gol.

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Jok, nego ces da se radujes kad orlandinjo da hettrik boru... Retke su situacije, a bice sve redje da mozemo da gledamo igrace koji ce jednog dana biti vrhunski. Mozda on i propadne, ali radiji sam da gledam te klince koji poseduju potencijal cak i kad nase zicere nego razne rakice i orlandice kako pune mreze nejakih rivala. Ponavljam, momak je tek napunio 17 godina, pa kad vec neko gresi bolje on nego nwko ko sigurno nece popraviti te greske jer prosto nume™

Link to comment

Ne valja kad se ne forsiraju klinci, ne valja kad se forsiraju..

 

ne valja kad napadaci ne daju golove, valja kad daju. a kolko tu ko ima godina potpuno je nebitno.

Link to comment

ne valja kad napadaci ne daju golove, valja kad daju. a kolko tu ko ima godina potpuno je nebitno.

A jebiga, mora se nekad imati i strpljenja. Jovica treba istrpiti, pogotovo sto nije da imamo neke kvalitetne alternative koje trpe zbog njegovog forsiranja. 

Link to comment

pare ce uzeti terza i ramadani a mene kao treba da raduje sto mali ovde promasuje 5 mrtvih sansi po utakmici, da bi kad ga sutra odvedu u neku firencu tamo mozda dao neki gol.

Plus beskonacno.

Uzgred,ako se dobro secam 1 opsirnog izlaganja Zvezdana dr ekonomije Terzica od zimus-5 klinaca je vec prodato nekom Zahavi tipa fondu sa neku izuzetnu sumu od oko 2 mil.evara.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...