Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Dr.Ivica Toncev, eminentni fudbalski. radnik :Hail:

Pored takvih eksperata, da budemo presrecni gdje se nalazimo kao klub.

 

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

Edited by Babu Bhatt
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ne znam da li je bio penal al su nas pokrali sto ga je svirao.

 

Na Mondu procitah izjavu u fazonu: Ako je sudija svirao penal, znaci da je bio. 

 

A da je bio, bio je i to onako iz udzbenika. 

Nisam gledao utkamicu jer nisam bio kod kuce... citam da smo promasili svasta nesto. Jel smo igrali standardno nase "nista" ili je bilo malo fudbala?

Edited by adasevic
Link to comment

Na Mondu procitah izjavu u fazonu: Ako je sudija svirao penal, znaci da je bio. 

 

A da je bio, bio je i to onako iz udzbenika. 

Nisam gledao utkamicu jer nisam bio kod kuce... citam da smo promasili svasta nesto. Jel smo igrali standardno nase "nista" ili je bilo malo fudbala?

 

Zapravo do 70. minuta uopste nismo igrali toliko lose ali smo imali samo nereseno zato sto su nam igraci tehnicki totalno neobuceni pa je Lazic briljirao pozadi a Jovic, Parker, Katai i Andjelkovic promasivali kao da su prodali utakmicu. Onda smo primili drugi gol posle jos jedne briljantne intervencije Lazica, lik je mrtav hladan overio rukom loptu koja je isla paralelno sa golom, Tralalatovic je posegnuo za uobicajeno kretenskim resenjem, izbacio je jedinog igraca koji ume da doda loptu i umesto njega uveo onog balvana iz Crne Gore i igra nam se, naravno, totalno raspala.

 

Od ovog "nije bilo toliko lose" izuzimam zadnju liniju koja je bila apsolutno smehotresna. Mislim da nikada u istoriji nismo imali svu cetvoricu ovakvih dunstera pozadi. Umeo je tu da se promuva neki Pantic, Tutoric, onaj sto je nosio broj 15 zaboravio sam i kako se zove, ali da sva cetvorica budu toliki idioti to se vec nije desavalo.

Link to comment

Zvao se (i jos uvek se zove) Joksimovic :)

 

A nije da nismo imali vihorne odbrane. Cak ne mora previse daleko da se ide. Odbrana u sastavu Vesovic, Krneta, Lazic, Mladenovic je verovatno nesto najgore sto smo u novijoj istoriji sklepali. Vesovic i Mladenovic su mozda ofanzivno i mogli ponesto da urade, ali u defanzivi su bili tiha jeza. U ovoj ekipi Pavicevic je sasvim korektan, cak bih rekao i prkeo standarda JSLa. E sad, to sto on nije Kanavaro pa da pokrpi sve rupe saigraca, to je druga stvar... 

 

Pogledao sam hajlajte i Lazic je stvarno briljirao... On je prilinco limitiran igrac. Borben, uglavnom solidan, ali ima povremeno te prekide kad pravi sulude greske. Prvo mi padne kiks protiv Vozdovca prosle godine kad im je poklonio pobedu. 

Edited by adasevic
Link to comment

Guranje Jovica je jedino pametno sto se radi ove sezone. Kome ce pare da idu, kako ce da ih pokradu, nije da me ne zanim,a lai ogluglao sam na to. Ali stvarno mislim da ce mali da bude vrhunski napadac i da ce jednog dana igrati u najjacim klubovima Evrope, pa samim tim mislim da ga treba gurati. On je ipak jos uvek dete (17 godina, rodjenu decembru 97) i privikava se na seniorski fudbal. A kad mu pogledas konkurenciju, prosto je jedino normalno da ti on igra...  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...