Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nenad-Lalatovic(19)(1).jpg

 

– Не могу да кажем да ли је био једанаестерац или не, морао бих прво да погледам снимак. Очигледно је да многима смета што је Звезда пришла на два бода, па су овде послали кога су послали да дели правду онако како је делио.

Link to comment

Ne znam da li je bio penal al su nas pokrali sto ga je svirao.

Velike misli 21.vijeka.

 

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

Link to comment

E ja ne znam... dzaba sve, dzaba postavljanje Zivkovica za trenera Vozdovca, rusenje Parzana iznutra... Sta jos treba da uradimo da osvojimo titulu?

Link to comment

Nenad-Lalatovic(19)(1).jpg

 

– Не могу да кажем да ли је био једанаестерац или не, морао бих прво да погледам снимак. Очигледно је да многима смета што је Звезда пришла на два бода, па су овде послали кога су послали да дели правду онако како је делио.

 

 

Stari je to scenario moj lalatara. Prvo nameste sve da naprave prednost, onda odigraju 2-3 poštene i naravno ništa ne dobiju, da bi na kraju ušli u seriju od 10-12 laganih pobeda čim se mi malo približimo. A za to vreme nama šalju raznorazne čokotovce da nam presuđuju. :(

 

Kakav je samo herojski podvig ona pošteno uzeta titula prošle godine! Vredi ko 8 s obzirom protiv čega se borimo!

Link to comment

Ovaj se ladno kladio protiv Zvezde!

 

“Danima pre meča se pričalo kako će Zvezda da lagano pobedi u Novom Pazaru. I šta se danas desilo? Na nas je izvršen strahovit pritisak. Ne želim da tražim alibi, ali ovo je dokaz da mi ne učestvujemo u mutnim radnjama. Ne znam šta bi se pričalo da smo pobedili. Prema tim pričama valjda je normalno da izgubimo, a da kada pobedimo uvek idu komentari kako nas je neko pustio”, rekao je za naš portal Ivica Tončev.

On je rekao da poraz u Novom Pazaru neće uticati na ambicije.
“Borićemo se kao i do sada… Pošteno, pa šta uradimo. Mislim da smo zaslužili ogromno izvinjenje. Svi su se pitali zašto smo mi toliki favorite. Čisti smo i neukaljani”, dodao je Tončev.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...