Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Milion i po za Ristića u ovom trenutku bi bio izvanredan posao, a Gladbach odličan klub za njega.

Zar se neko stvarno zanosi da mi za njega u dogledno vrijeme (2,3,4 god) možemo uzeti više?

Najtužnije je u biti što bi klub imao jednaku (čitaj: nikakvu) korist otišao mali za milion i po ili šest miliona.

 

Po pitanju Parkera, mislim da niko u ovoj situaciji ne gleda njega kao zlog stranca koji je došao da uzme pare, već se čudom čude ljudi na debilizam njušaka iz fotelje.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Jbt, ovde vas ima koji još uvek na prodaje igrača gledate kroz prizmu ekonomske isplativosti. Zaboga, klub kao klub dinara neće videti od bilo kog transfera. Sa stanovišta solventnosti i konsolidacije apsolutno je svejedno da li igrač ide za džabe ili 2 miliona. Koga briga za to osim 5-6 gazdi na tal.

 

Edit: Parker je novi nivo bahatosti. Kokeza i Terza se po uzoru na onaj film, u kome se od klošara Edi Marfija zida milioner, u crvenu kladili da će od Parkera napraviti prvotimca.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

ne da se ni zamisliti kakve tek "klauzule" ima Orlandinjo u ugovoru...

 

Za svaku odigranu tekmu Raju 200 eura, za svaki gol Raju 100 eura, od transfera Raju 50%.

Link to comment

Kako moze placanje bonusa da bude nesto sto je uobicajeno u klubu koji nema pare ni struju da plati, niti da igracima pod ugovorom i radnicima zaposlenim u klubu redovno isplacuje mesecne plate?  U klubu u kome capo di capo preti najboljem igracu da ce mu zabraniti da trenira sa prvim i drugim timom ukoliko se ovaj ne odrekne novca koji mu klub godinama duguje. 

Link to comment
 
Ko kaze da ce mu klub platiti? Otici ce on na kraju sezone za dzabe zbog neisplacenih zarada. 

what he said.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

"Dve američke firme, koje su na Skupštini kluba krajem decembra ušle u Upravni odbor odlučile su da "dignu sidro". I to posle samo dva i po meseca.


Predstavnik "Hjulit Pakarda" Miloš Đurković obavestio je predstavnike Zvezde da će njegova firma napustiti Upravni odbor, a očekuje se da sličan potez povuče i kompanija "EMC", prenosi beogradska štampa.


Crne vesti stigle su u zao čas, kada prezadužena Crvena zvezda pokušava da obezbedi ogroman novac za evro licencu."


 


Putuj igumane!


Link to comment

Ništa neobično, u mnogo ozbiljnih svetskih klubova dve američke firme, koje su na Skupštini kluba krajem decembra ušle u Upravni odbor, dižu sidro. Nije to samo naš specijalitet, ali uvek će se naći neki hejter da gona hejtuje.

Link to comment

Kako moze placanje bonusa da bude nesto sto je uobicajeno u klubu koji nema pare ni struju da plati, niti da igracima pod ugovorom i radnicima zaposlenim u klubu redovno isplacuje mesecne plate?  U klubu u kome capo di capo preti najboljem igracu da ce mu zabraniti da trenira sa prvim i drugim timom ukoliko se ovaj ne odrekne novca koji mu klub godinama duguje. 

 

Ne znam koliku Parker ima platu. Ali ajde da kazemo da je 100k. On je na primer hteo vecu, a mi smo hteli da mu damo manju. Onda se kao kompromisno resenje nadje ova klauzula, gde mi platimo manje, a ako se on nadaje golova moze da dobije vise. Prilicno uobicajena kalzula u fudbalu, ne znam sto se ljudi cude. Ne pise se o tome, jer su to detalji ugovora, ali nije neuobicajeno da takve klauzule imaju fudbaler, cak ni u Srbiji...

 

A ovo sto Moca kaze tek dodatno baca znak pitanja, cemu tolika frka, kao da ce te premije biti isplacene onog casa kad lopta udje u gol. Bice isplacene kad i sve ostale zarade, a cesto to bude i desetak godina kasnije :)

 

Ja bih bio prezadovoljan da mi njega  do kraja ove sezone platimo 10k evra vise, na osnovu te klauzule :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...