Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Nije, kao ni bajke iznad. Jednodimenzionalna mislim.

 

Pa, jbg, možda si u pravu, hteo sam da akcenat bude na Piksiju i njegovom odnosu sa navijačima™. Ubacivanje Zeke u priču je čist višak.

Edited by Yoda
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Za razliku od Dzaje koji je zavlacio ruku u klupsku kasu da popuni svoj dzep, Den Tana je zavlacio ruku u svoj dzep da popuni praznu klupsku kasu.  Prvo se u moje vreme zvalo kradja a drugo - dobrocinstvo. Sad vidim da se prvo poistovecuje sa "legendom" a drugo sa senilnoscu.

 

Помешао си бабе и жабе.Ја друже против фудбала водим свој лични рат а моја победа у рату ће бити само ако се тај спорт угаси у Србији.Колико смо јадни и очајни у том спорту довољно ми говори и чињеница да смо и филмове почели да снимамо о одласку на тамо неко светско првенство.Него да се вратимо на тему.У време док је Ден Тана био председник гледао сам га код Мире Адање Полак где је причао како није имао леба да једе па је отишао у Америку и отворио ресторан и обогатио се.До јаја прича.Немаш за леба али имаш за карту до Америке.Баш малоуман треба да будеш да прихватиш такву причу.Дали је он ишао на курац навијачима или они њему то је најмање битно,јер су ти навијачи одавно престали да буду проблем клубова већ су проблем друштва и државе.С обзиром да државу немамо већ 30 година они су ничији проблем.Свако од њих је радио како је радио и свако за свој рад треба да сноси и похвале и критике а богами неко би требало да фасује и затвор.Али то је већ проблем државе.

Link to comment

Помешао си бабе и жабе.Ја друже против фудбала водим свој лични рат а моја победа у рату ће бити само ако се тај спорт угаси у Србији.Колико смо јадни и очајни у том спорту довољно ми говори и чињеница да смо и филмове почели да снимамо о одласку на тамо неко светско првенство.Него да се вратимо на тему.У време док је Ден Тана био председник гледао сам га код Мире Адање Полак где је причао како није имао леба да једе па је отишао у Америку и отворио ресторан и обогатио се.До јаја прича.Немаш за леба али имаш за карту до Америке.Баш малоуман треба да будеш да прихватиш такву причу.Дали је он ишао на курац навијачима или они њему то је најмање битно,јер су ти навијачи одавно престали да буду проблем клубова већ су проблем друштва и државе.С обзиром да државу немамо већ 30 година они су ничији проблем.Свако од њих је радио како је радио и свако за свој рад треба да сноси и похвале и критике а богами неко би требало да фасује и затвор.Али то је већ проблем државе.

 

????

Link to comment

Јебеш ме димитрије намерно а знаш и сам шта је поента.

 

Moram priznati da ni meni nije jasno o čemu tvoj post govori, na stranu lični ratovi koji valjda ne bi trebalo da budu predmet opšte diskusije.

Link to comment

Moram priznati da ni meni nije jasno o čemu tvoj post govori, na stranu lični ratovi koji valjda ne bi trebalo da budu predmet opšte diskusije.

 

Ок,Говри о томе,да ми овде причамо да је председник фк-а добар само под условом да је у рату са навијачима.

Говори о томе да су нам клуб водиле којекаве битанге а ми сада овде меримо ко је већа а ко мања битанга у спорту у коме немамо скоро па никаквог успеха ван граница ове земље,а неки силни милиони пролазе кроз тај спорт.

Link to comment

Ок,Говри о томе,да ми овде причамо да је председник фк-а добар само под условом да је у рату са навијачима.

 

Poenta je u tome da je to minimalan uslov (ne i jedini) za dobrog predsednika. Stvar je ukusa i elememntarnog kućnog vaspitanja biti protiv bagre koja decenijama uzurpira klub. Što će reći, u skorije vreme niko osim Piksija i Den Tane nije prešao ni taj najniži prag, samim tim su njih dvojica neuporedivi sa ostalim ološem koji se izređao u upravi. Makar možemo reći da su pokušali nešto pozitivno.

Link to comment

Ma koje senilstvo i konobarstvo. Piksi i Dan Tana su jedini branili klub od najezde divljaka sa severa i to je jedina stvar koja im se uzima u razmatranje. Sve ostalo je nebitno, da li su  dobrotovri,  veliki lopovi Džajinog kalibra ili šibicari kao ovi idioti sad

 

Neko je na forumu napisao da je Toplica hteo fizički da se obračuna sa barabama sa Šipke. Verovatno je trač, ali je priča jaka do samog kraja.

Link to comment

Stvarno mi nije poznato da neki ozbiljan evropski klub de fakto vode kriminalci vodje sa tribine . Mislim da je Lukic  to ustrojenje doveo do savrsenstva i ko zna mozda se jednog dana njegovo ime nadje  i u strucnoj literaturi ... Pre dve tri godine ladno sam ga video na Zlatiboru kako uvece seta po centru mesta u trenerci "Kik box klub Delije" a svi ostali oko njega u zvanicnoj opremi fudbalskog kluba  :isuse:

Link to comment

dobrivoje se dobro kotira medju ovom ozbiljnom fudbalskom mafijom. prisustvovao sam sceni u kojoj se srecu on i blater, pa se grle i skakucu ko decea neka. al, jbg, u nasem fudbalu je mnogo bitnije da si dobar sa bata djorom, duletom savicem i ostalim dzukelama...

Link to comment

dobrivoje se dobro kotira medju ovom ozbiljnom fudbalskom mafijom. prisustvovao sam sceni u kojoj se srecu on i blater, pa se grle i skakucu ko decea neka. al, jbg, u nasem fudbalu je mnogo bitnije da si dobar sa bata djorom, duletom savicem i ostalim dzukelama...

Е, не да је референца да си добар са Блатером. 

Link to comment

Е, не да је референца да си добар са Блатером. 

 

ma jok, u svetu fudbala je bara djora referenca. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...