Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Svaka cast Kataiu na ovoj lopti za Jovica.

 

Grujic je vec u ovom trenutku jedan od tri-cetiri najbolja igraca Zvezde, decko neverovatno dobro cita igru.

Link to comment

Imamo obecavajuce klince, al imali smo ih prije, pa se nismo ni mi ni oni usrecili...

 

Imamo i najantipaticnijeg igraca Zvezde otkad ju ja pratim, Parkera.

Link to comment

on je izgleda oba dao iz ofsajda...

Други није офсајд, први је лудило мозга. 

 

Svaka cast Kataiu na ovoj lopti za Jovica.

 

Grujic je vec u ovom trenutku jedan od tri-cetiri najbolja igraca Zvezde, decko neverovatno dobro cita igru.

Добар Катаи. Мали Грујић одличан збиља, а Лука се ваљда после овог гола ослободи малко.

Link to comment

Zar nije nedeljković nesretni dao autogol protiv sampdorije? :unsure:

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

     Jeste u Đenovi, Maza ga je zabio u Sofiji za 1:2.

Link to comment

Добар Катаи. Мали Грујић одличан збиља, а Лука се ваљда после овог гола ослободи малко.

 

Ali, kako nas oni jebu u zdrav mozak to je za nevericu. Kovacevic navodno ima prednost zbog defanzive u odnosu na Grujica a mali je doktor za njega upravo u defanzivi. Tenk je uspeo bar pet puta da ispadne za ovo koliko je igrao, jednom ga je cak preskocila lopta, :lolol: a ovaj je za desetak minuta koliko je igrao uspeo da overi svaku loptu koju je Vosha donela na 35-40 metara od naseg gola.

 

Jovica je trebalo da ostavi do kraja da se malo rastrci pod adrenalinom postignutog gola i proba da napravi jos nesto ali, jebi ga, Lalatovic ne zna sto ne zna.

Link to comment

Meni je delovalo fino. Grujić će brzo da uđe u 11, samo je pitanje koga će menjati, jer sva tri igrača u veznom redu igraju dobro, ali zato smo šuplji pozadi. Odličan meč, Vojvodina nas je par puta u poslednjoj deceniji na ovakav način rasturala na Marakani, danas nije, iako nisu bili loši. Fudbal u Srbiji bi bio daleko zdraviji da se igra otvorenije. Za razliku od Niša, u Jagodini i danas smo igrali sadržajne mečeve.

 

Opet sam zadovoljan kako su odigrali Lazić i Jovanović u zadnjoj liniji, pogotovo uzimajući u obzir iskustvo, dva defanzivno slaba beka i slabu odbranu veznog reda.

Link to comment

Meni je delovalo fino. Grujić će brzo da uđe u 11, samo je pitanje koga će menjati, jer sva tri igrača u veznom redu igraju dobro, ali zato smo šuplji pozadi. Odličan meč, Vojvodina nas je par puta u poslednjoj deceniji na ovakav način rasturala na Marakani, danas nije, iako nisu bili loši. Fudbal u Srbiji bi bio daleko zdraviji da se igra otvorenije. Za razliku od Niša, u Jagodini i danas smo igrali sadržajne mečeve.

 

Opet sam zadovoljan kako su odigrali Lazić i Jovanović u zadnjoj liniji, pogotovo uzimajući u obzir iskustvo, dva defanzivno slaba beka i slabu odbranu veznog reda.

 

Vojvodina je rasprodala sve sto je mogla, ukljucujuci i bitne igrace u fazi napada, tako da se ne treba preterano zanositi ovom pobedom. Njima je danas u spicu poceo decko od 18 ili 19 godina.

 

Ova postava Zvezde je bolja od one koja je istrcala u Nisu pre svega zbog toga sto u njoj nisu bili Gavrincha, Tenk i Savicevic koji su najobicnije igracke prevare. Jos da nam je Petkovic zdrav (mada Cvetkovic za razliku od Jagodine i nije bio toliko los) i da smo zadrzali Antica umesto sto smo doveli Noja, to bi bilo tih nekih pet mesta koja su lose pokrivena u prvoj utakmici polusezone. Medjutim, Tralalatovic ce biti prinudjen da odustane od nje prvi put kad nas dohvati neka pametnija i cvrsca ekipa koja ce da iskoristi dzumbus u veznom redu od pet igraca od kojih prakticno nijedan ne doprinosi u fazi odbrane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...