Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Parker pizda.

 

Mali Ristic... :thumbsup:

 

Sugav osjecaj, kad od ljubavi ostane samo navika... Sad znam kako je ljudima koji su 10+ godina u braku.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

:isuse:

 

Evoluiralo je pravilo ofsajda nećeš mi vjerovati. Čim je Katai PIPNUO loptu poništio je ofsajd poziciju Parkera. A sad nastavi sa patkometrijom!

Link to comment

Ha-ha, ovaj Parker 'ladno ne zna pravila. Hajde sto je kod gola opalio onu loptu iz ofsajda nego i posle toga dva puta visi pet metara u ofsajdu i ceka loptu genije. Pretpostavljam da sudije nisu svirale ofsajd kod gola jer verovatno niko nije verovao da ce budala ono da uradi. Ali igraci oba tima koji gledaju sudiju u fazonu "jebo te, jesi li ti normalan". Kakav cirkus. :lolol:

 

Ocajni smo. Ceo vezni red nam je prelak za ovakav teren i niko ne moze jedan sekund da zadrzi loptu. Lazovic je samo na osnovu par prijema i povlacenja fora iz prijema pokazao da je klasa za sebe u ovom timu. Ipak, na poziciji dnevnog tupana se ubedljivo istice Noj Andjelkovic. Zaboravio sam koliko je taj igrac bio glup u svom prvom mandatu u Zvezdi ali su se Terzic i ekipa potrudili da nas nateraju da utvrdimo gradivo.

Link to comment

Jeste ofsajd, Parker je bio ispred Kataija

 

E to nisam vidio. Mislio dam da kukaju jer je bio Parker u ofsajdu kod pasa Ristića pa se aktivirao.

 

Pardoniram!

Link to comment

Jeste ofsajd, Parker je bio ispred Kataija

 

Ma, bre, ofsajd k'o vrata, ne verujem da se o tome raspravlja. Pa i Katai je hteo u prvom trenutku da udavi idiota dok nije video da je sudija priznao gol.

Link to comment

Kakav je debil ovaj Parker

Pa sto skinu gol saigracu?!?! + je mogao zesce da zasere da sudije nisu tupiguzi

Trebao je da ga napuca Katai

Na kraju mu nisu ni cestitali, vec svi otrcali kod Kataija :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Utrčao je jedan igrač Vojvodine u pokušaju da spreči ofsajd,  ali nažalost golman je ostao napred tako da ništa od toga. Verovatno je sudija video da Katai šutira a ne Parker, nema drugog objašnjenja :mellow:

Link to comment

Busni smo ko sito...

 

Nema ko da iskoristi. Vojvodina igra lepo za oko ali bukvalno nista nisu uradili osim sto je Gacinovic pao par puta ispred 16 pokusavajuci da iznudi faul. Fale im igraci napred za poslednji pas i realizaciju, doteraju loptu do nekih 20 metara od naseg gola i onda nista.

Link to comment

Parker je debil. Svom igracu uzima loptu. Ovo jos nisam vidio.

 

     Ja jesam, i to pre par meseci kad je Džole Despot skinuo loptu Grujiću u Moskvi. Podjednako debilan potez. Zvezdini igrači su ignorisali Parkera i trčali da čestitaju Kataiu, da se sudije ne predomisle  :lolol:

Link to comment

Igrao je i marovic. Maza je igrao umesto najdoskog koji je vukao žute kartone.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Aha, sada mi je jasno, jer se sećam Marovića sa te utakmice.

 

Videh gol. Parker je šaban koji ne zna pravila.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...