Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Verovatno u penziji. Pricalo se da je 10 godina stariji nego sto mu pise u pasosu.

 

3-4 godine stariji ako se ne varam. Prima ček u Dinamu i čeka da istekne ugovor 2018. godine.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Namerno sam malo preterao al prica je bila o 5 godina.

 

Age controversy[edit]

Before the 2010 FIFA World Cup, Addy's age became the subject of controversy. When he debuted in the national team in September 2009, he was registered with date of birth 26 September 1985.[9] That statement also stated on most sites on the web.[10] Even FIFA lists Addy as born on 26 September 1985 in the official documents.[11][12] But when Addy was reported in Ghana's World Cup squad, he had suddenly been five years younger and lists as born on 7 July 1990.[13] The Swedish newspaper Aftonbladet has been in contact with FIFA regarding the matter. FIFA informed that they did a passport control on Addy, but they didn't find anything suspicious. Also there was a lack of comparative material, because Addy never got any previous passport control.[10]

Edited by katamaran
Link to comment

Zašto neko misli (kad bi to bilo moguće i izvedivo) da bi se eventualnim izbacivanjem u najniži rang a da se uz to izbrišu dugovi, klub oporavio?

Naravno da bi se u ovom okruženju i konkurenciji Zvezda ekspresno vratila u JSL, ali svejedno bi se okupile njuške i kriminalci u i oko kluba i tada, kao što je slučaj i sad.

Riba se čisti od glave, što znači da je država ta koja treba da se obračuna sa ološem, plus promjena zakona o sportu, plus privatizacija na normalan način, plus Srbija kao pravna država, itd.

Ljudi pišu u stilu "odemo mi fino u 4. ligu, obrišu se dugovi, mafijaši i menadžeri se maknu od kluba jer više nema para, vratimo se za 4 sezone u superligu, taman sa uigranim omladincima kroz tih par sezona, a sve naša deca,pravi biseri,  budemo opet silni i jaki, i financijski stabilni, neopterećeni dugovima", ma kako da ne.

+1 evo najbolji primer za tvoj post je Olimpija Ljubljana. I oni su pali u 5.ligu ekspresno su se vratili za tih 5 godina nazad u prvu ligu i opet isto sranje kao ranije i dalje olos upravlja klub, para nema,Stozice su prazne jedino na derbiju sa Mariborom dodje oko 5000 ljudi, svako ko je bar malo dobar odma ga brze bolje prodaju u inostranstvo. Isto bi tako bilo i sa vecitima.

Link to comment

Pa mislim da kada se ode u 4tu ligu dodje konacno vlasnik kluba koji ce isljucivo raditi za svoj i sportski uspeh jer to znaci zaraditi i da taj vlasnik nebi dopustio da se posle tri godine povratka opet nakupe the "njuske"...

 

Ali naravno, em je ovo Srbija, em je tu Sever itd itd....

 

Steta jos nema odgovora na ono moje pitanje oko domace licence za sledece prventsvo... FSS je navodno od UEFO pod uslovno jer su nas prosle godine "pustili"...

 

@ Babu - Ako generalni reset i novi pocetak nije moguc, da cujem tvoju vizije kako sa ovim dugom i rukovodstvom, bez Evrope, stici opet neki normalan nivo i da klub ima kakvu takvu buducnost?

Stoji da bi izbacivanjem u najniži rang bio postavljen neki "vlasnik" kluba.

Kod Zvezde je veliki problem i dio navijača, koji su u biti veliki teret i nema normalnog čovjeka kojem trebaju te muke u životu.

Reset je moguć ali prvo da se resetuje država pa onda sve drugo, inače mrka kapa.

Sa ovim dugom uz normalnu državu, takođe je moguće da se uradi mnogo dobrih stvari, ali naravno ne sa ovim rukovodstvom.

Samo jedan primjer, mi godinama pričamo i mantramo "neka igraju naša djeca", a umjesto toga dovode se poluigrači na šlepere od čega nema ama baš nikakve koristi, ni rezultatske (kikiriki titula uz izbacivanje iz Evrope) ni financijske.

mislim, to je jasno kao dan, jer ova uprava gura kombinacije i nije ih briga za Zvezdu.

Već sam ranije pisao, ja ove uprave smatram kao političarske jajare koji su dobili mandat i onda brže bolje trpaj u džepove i u usta kao hrčak dok god ima, odgovornost ne postoji, ko dođe u fotelju nakon mene nek vodi brigu.

Na tome počivaju banana države u svim oblastima, dok se tu ne napravi neki veliki reset, nema napretka da dođe 100 Zeptera i 1000 Mandarića (mada sumnjam da bi se i oni u ovakvoj situaciji hvatali tog posla).

Bilo bi naravno nekih rijetkih svijetlih trenutaka i bljeskova, i to je sve, dugoročno nula bodova.

Do sad (od kad traje ovakvo nakaradno stanje) nisam vidio da je ijedan Zvezdin čelnik iznio konkretan dugoročni plan oporavka, svi samo laprdaju i seru kvake o Falkau od 10 miliona, Zvezdanim gradovima, Gazpromovih 156 milijardi eura godišnje, i tako u krug a stanje sve gore.

 

Po pitanju FSS licence, o tome mislim da je jedna velika sprdnja kao i ono kako nam svake godine nabiju zabranu registracije novih igrača i onda to preko noći padne u vodu.

Jedino ako stvarno Fifa tako naredi, onda će ovi morati da ispoštuju pa smo najebali i na tom frontu.

Mi smo klub što bi se reklo ni na nebu ni na zemlji, postojimo ali nekako samo lebdimo, nit nas ima, nit nas nema, ne vidi se nikakav cilj, bit, ništa baš ništa.

Link to comment

FK Crvena zvezda mogala bi da ostane bez svog generalnog sponzora NIS-a, dok će ugovor sa KK Partizan biti obnovljen, najavljuju iz kompanije.

 

 

Bocni udari! :(

Link to comment

Stoji da bi izbacivanjem u najniži rang bio postavljen neki "vlasnik" kluba.

Kod Zvezde je veliki problem i dio navijača, koji su u biti veliki teret i nema normalnog čovjeka kojem trebaju te muke u životu.

Reset je moguć ali prvo da se resetuje država pa onda sve drugo, inače mrka kapa.

Sa ovim dugom uz normalnu državu, takođe je moguće da se uradi mnogo dobrih stvari, ali naravno ne sa ovim rukovodstvom.

Samo jedan primjer, mi godinama pričamo i mantramo "neka igraju naša djeca", a umjesto toga dovode se poluigrači na šlepere od čega nema ama baš nikakve koristi, ni rezultatske (kikiriki titula uz izbacivanje iz Evrope) ni financijske.

mislim, to je jasno kao dan, jer ova uprava gura kombinacije i nije ih briga za Zvezdu.

Već sam ranije pisao, ja ove uprave smatram kao političarske jajare koji su dobili mandat i onda brže bolje trpaj u džepove i u usta kao hrčak dok god ima, odgovornost ne postoji, ko dođe u fotelju nakon mene nek vodi brigu.

Na tome počivaju banana države u svim oblastima, dok se tu ne napravi neki veliki reset, nema napretka da dođe 100 Zeptera i 1000 Mandarića (mada sumnjam da bi se i oni u ovakvoj situaciji hvatali tog posla).

Bilo bi naravno nekih rijetkih svijetlih trenutaka i bljeskova, i to je sve, dugoročno nula bodova.

Do sad (od kad traje ovakvo nakaradno stanje) nisam vidio da je ijedan Zvezdin čelnik iznio konkretan dugoročni plan oporavka, svi samo laprdaju i seru kvake o Falkau od 10 miliona, Zvezdanim gradovima, Gazpromovih 156 milijardi eura godišnje, i tako u krug a stanje sve gore.

 

Po pitanju FSS licence, o tome mislim da je jedna velika sprdnja kao i ono kako nam svake godine nabiju zabranu registracije novih igrača i onda to preko noći padne u vodu.

Jedino ako stvarno Fifa tako naredi, onda će ovi morati da ispoštuju pa smo najebali i na tom frontu.

Mi smo klub što bi se reklo ni na nebu ni na zemlji, postojimo ali nekako samo lebdimo, nit nas ima, nit nas nema, ne vidi se nikakav cilj, bit, ništa baš ništa.

То је то. И даље се чека преглед.

Link to comment

Panjina je Cvetković. Dva defanzive iz prekida, sa njihove polovine izvode prekid, oba puta Cvetkovića nigde na desnoj strani, cela linija mora da se pomera u desno, jednom Jovanović jednom Rajković su intervenisali. I na kraju je uspeo da uđe saigraču u putanju da ga omete u izbijanju lopte nakon čega su imali ovaj sl. udarac u 94. minutu.

 

Meni je Parker ok, bolji mi je na krilu nego u špicu. Katai ima fudbalsko znanje, ali je još uvek nespreman da igra fudbal. Ristić odličan, Stojanović dobar. Njih dvojica izvode prekide po mom ukusu, samo nema ko da skoči.

U bre Posrbice, istina gledao sam samo u Nišu Parkera, prilično sam siguran da ima veće šanse da se kao sportista ostvari u hokeju i bijatlonu, nego u fudbalu. Totalno neškolovan igrač. Kretnje, pozicioniranje na terenu i igra bez lopte su mu kao da je pao sa Marsa i neko mu pred utakmicu objasnio šta je ofsajd. Tehniku ne pominjem. Tu je u rangu Tenka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

U Nisu je sam Rajkovic bio fudbaler, ostali nisu bili ni za hrkljus

U Jagodini je bilo za nijansu bolje, cim je izbacio ljubimca Gavrica i izgubljene duse Vukana i Kovacevica

Link to comment

Дарко Лазић је био веома јасан када је утакмица са Војводином у питању.

- Очекује нас тешка утакмица, као што је и свака. 

 

:fantom:

Link to comment

Ja sve vise sumnjam da Vucic namerno odlaze privatizaciju jer njegovima bas odgovara sadasnja situacija.

 

 

hmm, vidiš vidiš… o tome nisam razmišljao do sad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...