Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Vratili bi se u Superligu kao gora lopovska banda od FK Obilic

A sad se zvezda razlikuje od obilića, kako?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Imamo starca Mijaila umesto Cece :cry:

 

Inace, dan treba započeti jos jednim izgubljenim sporom...

 

"...Problemi za FK Crvena zvezda se nastavljaju, pošto je srpski šampion izgubio još jedan spor, ovoga puta od Bečem Čelsija.

 

Prema pisanju Sporta, Zvezda će zbog toga morati da pomenutom klubu plati 300.000 evra za nekadašnjeg defanzivca Lija Adija..."

Link to comment

Imamo starca Mijaila umesto Cece :cry:

 

Inace, dan treba započeti jos jednim izgubljenim sporom...

 

"...Problemi za FK Crvena zvezda se nastavljaju, pošto je srpski šampion izgubio još jedan spor, ovoga puta od Bečem Čelsija.

 

Prema pisanju Sporta, Zvezda će zbog toga morati da pomenutom klubu plati 300.000 evra za nekadašnjeg defanzivca Lija Adija..."

 

čoveče... pa kod vas je svakodnevna bitka za goli život. jebote odakle niču svi ovi ljudi što traže pare?

Link to comment

Jel video neko kako je Dzaja iskulirao Cveleta juce na proslavi, pozdravio se sa covekom do njega i otisao na drugu stranu

 

Sto se nasih potrazivanja tice, mislim da jedino sta mozemo da dobijemo od tih sporova a ne secam se da li smo do sada nesto od toga dobili je onaj spor sa Turcima oko Andjelkovica zbog cega je cini mi se Kodzaeli izbacen iz druge ili trece lige, ne znam da li vise i postoje tako da nam je svejedno

Link to comment

Je li CZ dobila ijedan spor do sada?

Ako idu na sud onda tu advokati najvise profitiraju.

Ko je advokat kluba?

 

Kako da dobijemo bilo koji spor kada nijedan igrac nije isplacen u skladu sa ugovorom!?

Inace, advokati se sigurno angazuju i to jeste jedan ohoho trosak...

 

Jel video neko kako je Dzaja iskulirao Cveleta juce na proslavi, pozdravio se sa covekom do njega i otisao na drugu stranu

 

 

 

Oni ne pricaju odavno. 

Cvele je za sve njih bio i ostao profesor doktor. 

Link to comment

Imamo starca Mijaila umesto Cece :cry:

 

Inace, dan treba započeti jos jednim izgubljenim sporom...

 

"...Problemi za FK Crvena zvezda se nastavljaju, pošto je srpski šampion izgubio još jedan spor, ovoga puta od Bečem Čelsija.

 

Prema pisanju Sporta, Zvezda će zbog toga morati da pomenutom klubu plati 300.000 evra za nekadašnjeg defanzivca Lija Adija..."

 

neka stanu u red... :fantom:

Link to comment

Sto se nasih potrazivanja tice, mislim da jedino sta mozemo da dobijemo od tih sporova a ne secam se da li smo do sada nesto od toga dobili je onaj spor sa Turcima oko Andjelkovica zbog cega je cini mi se Kodzaeli izbacen iz druge ili trece lige, ne znam da li vise i postoje tako da nam je svejedno

 

Klub koji je dao novac za Noja nije ni zaslužio bolju sudbinu.

Link to comment

neka stanu u red... :fantom:

 

1 je tek stao, a evo ga vec sledeci... :fantom:

 

"...I Sloboda iz Užica je izgubila strpljenje u vezi dugovanja koje Zvezda ima prema njima, pa su od UEFA zatražili pomoć.

Naime, klub iz Ljutice Bogdana već dve godine duguje im 450.000 evra na ime transfera Filipa Kasalice i Nikole Maksimovića."

Link to comment

1 je tek stao, a evo ga vec sledeci... :fantom:

 

"...I Sloboda iz Užica je izgubila strpljenje u vezi dugovanja koje Zvezda ima prema njima, pa su od UEFA zatražili pomoć.

Naime, klub iz Ljutice Bogdana već dve godine duguje im 450.000 evra na ime transfera Filipa Kasalice i Nikole Maksimovića."

 

neka stanu u red :fantom: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...