Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Pitanje.. A kolika je realna sansa da se mi ugasimo ovog leta?

 

Cuo sam da od vracanja tog duga ne zavisi samo licenca za Evropu, nego ce FSS biti primoran da nam takodje neda licencu za domace takmicenje...

 

Idealan scenarijo da se vratimo u amatere, ocisitimo dugova kroz stecaj i krenemo iz 3, 4 i lil koje vec lige....

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pitanje.. A kolika je realna sansa da se mi ugasimo ovog leta?

 

Cuo sam da od vracanja tog duga ne zavisi samo licenca za Evropu, nego ce FSS biti primoran da nam takodje neda licencu za domace takmicenje...

 

Idealan scenarijo da se vratimo u amatere, ocisitimo dugova kroz stecaj i krenemo iz 3, 4 i lil koje vec lige....

Znaci odemo u amatere i obrisemo dugove? Zaista mislis da je to moguce? I prvi i drugi deo recenice
Link to comment

Pa nesto kao Glazgow Rangers... Sta ja znam...

 

Sta god sada da rade je samo muzenje poslednjih kapi i drze mrtvaka u komi....

 

(ps. FK ne pratim aktivno ca 2 godine...)

Link to comment

Pa nesto kao Glazgow Rangers... Sta ja znam...

 

Sta god sada da rade je samo muzenje poslednjih kapi i drze mrtvaka u komi....

 

(ps. FK ne pratim aktivno ca 2 godine...)

Rendzers je zbog poreza kaznjen, a to je Skotska, a ovo Srbija. Da se gleda strogo po zakonu, mozda bi Cuka igrala sama sa sobom, znaci prilicno nemoguc scenario

Ne vraca se Miskec.

Naravno! Nisi valjda ocekivao istinu od Zurnala?
Link to comment

Ako je prica skroz izmisljena zivo me zanima s kojim motivima je pustena po svim medijima. Mozda Koki imao ideju pa mu ponudio preko Zurnala  :isuse: Kolko god to bilo nebulozno sa naprednjacima je sve moguce.

Link to comment

Zašto neko misli (kad bi to bilo moguće i izvedivo) da bi se eventualnim izbacivanjem u najniži rang a da se uz to izbrišu dugovi, klub oporavio?

Naravno da bi se u ovom okruženju i konkurenciji Zvezda ekspresno vratila u JSL, ali svejedno bi se okupile njuške i kriminalci u i oko kluba i tada, kao što je slučaj i sad.

Riba se čisti od glave, što znači da je država ta koja treba da se obračuna sa ološem, plus promjena zakona o sportu, plus privatizacija na normalan način, plus Srbija kao pravna država, itd.

Ljudi pišu u stilu "odemo mi fino u 4. ligu, obrišu se dugovi, mafijaši i menadžeri se maknu od kluba jer više nema para, vratimo se za 4 sezone u superligu, taman sa uigranim omladincima kroz tih par sezona, a sve naša deca,pravi biseri,  budemo opet silni i jaki, i financijski stabilni, neopterećeni dugovima", ma kako da ne.

Link to comment

Zašto neko misli (kad bi to bilo moguće i izvedivo) da bi se eventualnim izbacivanjem u najniži rang a da se uz to izbrišu dugovi, klub oporavio?

Naravno da bi se u ovom okruženju i konkurenciji Zvezda ekspresno vratila u JSL, ali svejedno bi se okupile njuške i kriminalci u i oko kluba i tada, kao što je slučaj i sad.

Riba se čisti od glave, što znači da je država ta koja treba da se obračuna sa ološem, plus promjena zakona o sportu, plus privatizacija na normalan način, plus Srbija kao pravna država, itd.

Ljudi pišu u stilu "odemo mi fino u 4. ligu, obrišu se dugovi, mafijaši i menadžeri se maknu od kluba jer više nema para, vratimo se za 4 sezone u superligu, taman sa uigranim omladincima kroz tih par sezona, a sve naša deca,pravi biseri,  budemo opet silni i jaki, i financijski stabilni, neopterećeni dugovima", ma kako da ne.

 

Pa mislim da kada se ode u 4tu ligu dodje konacno vlasnik kluba koji ce isljucivo raditi za svoj i sportski uspeh jer to znaci zaraditi i da taj vlasnik nebi dopustio da se posle tri godine povratka opet nakupe the "njuske"...

 

Ali naravno, em je ovo Srbija, em je tu Sever itd itd....

 

Steta jos nema odgovora na ono moje pitanje oko domace licence za sledece prventsvo... FSS je navodno od UEFO pod uslovno jer su nas prosle godine "pustili"...

 

@ Babu - Ako generalni reset i novi pocetak nije moguc, da cujem tvoju vizije kako sa ovim dugom i rukovodstvom, bez Evrope, stici opet neki normalan nivo i da klub ima kakvu takvu buducnost?

Link to comment

Nema nista od IV lige, nije ovo normalna zemlja. U normalnoj zemlji reset bi se napravio posle 5 milki duga, a ne sad kad je 55. Jedino sto moze da se uradi da se dugovi prema igracima, klubovima i trenerima "pretvore" u dug prema bankama (cuveni kredit koji se pominje) i da onda od "kriticnog": duga ostane porez drzavi, koja moze da konvertuje u akcije i ti dugovi bankama. Kada klub ima "samo" dug prema bankama i to servisira, lakse ce naci nekog da ga privatizuje ili ulozi neki znacajniji novac. Ne samo u Zvezdu, nego i u OFK ili Mladost iz Lucana, sto da ne.

 

Za to treba volje, zelje drzave, odgovarajuci zakoni i sposobnost da se to sprovede. Trenutno nemamo nista od toga, a tesko da cemo imati u skorije vreme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...