Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Tja ™, ne sporim, ali mi je svaki put žao što je: 91 igrao na pogrešnoj strani, nije više igrao u najjačim ligama evropskim, nije odigrao poslednju sezonu u zvezdi i nije bio trener zvezde. Doduše, za ovo poslednje još postoji mogućnost ako se ovaj ološ rastera ikada.

Link to comment

70.godina kluba danas...secam se kad je bila proslava 50.godina, imam i neki dokumentarac, profi napravljen, proslo par godina od Barija i Tokija, tesko vreme, sankcije ali se nekako prezivelo, 60.godina, Zigina sezona, nekoliko lepih utakmica u Evropi, nazirala se neka domaca dominacija, igraci iz Zvezdine skole, buducnost kluba delovala je da imamo neku perspektivu. Danas kada klub slavi 70.godina bolje je da se ugasimo, jbg

Link to comment

70.godina kluba danas...secam se kad je bila proslava 50.godina, imam i neki dokumentarac, profi napravljen, proslo par godina od Barija i Tokija, tesko vreme, sankcije ali se nekako prezivelo, 60.godina, Zigina sezona, nekoliko lepih utakmica u Evropi, nazirala se neka domaca dominacija, igraci iz Zvezdine skole, buducnost kluba delovala je da imamo neku perspektivu. Danas kada klub slavi 70.godina bolje je da se ugasimo, jbg

 

Secam se i ja, Mica Orlovic vodio svecanu akademiju™ povodom tog 50godisnjeg jubileja. A danas ne bi navatali ni Ivana Ivanovica da to vodi, to bi bilo ispod njegovog nivoa.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mica Orlovic je bio I narator tog dokumentarca, sve je to lepo izgledalo...ako nista drugo bolje nego kada su se prilikom proslave Barija ili Tokija neke godine popeli na neku stolicu kao za govornicu, veceg blama tesko da je bilo. Apollo u pravu si, samo da docekamo 71. Rodjendan...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...