Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

FK CZ ukazuje na remek dela srpske kinematografije...

 

"Ove nedelje će u okviru Festa premijerno biti prikazan igrani film „Enklava“ Gorana Radovanovića. Radnja filma je smeštena na Kosovo i Metohiju u vreme posle martovskog pogroma, dakle, april 2004. godine. Glavni glumci, pored Nebojše Glogovca, Anice Dobre, Nenada Jezdića i Miodraga Krivokapića, su četiri dečaka iz enklava sa Kosova i Metohije. Govoreći o sadašnjosti, a oslanjajući se na blisku prošlost, ovaj film nam pokazuje put u budućnost. „Enklava“ na emotivan i neočekivan način prikazuje suštinu našeg bića, naš identitet, stav prema Kosoovu i Metohiji i našu katarzu.

Ovim putem sve vas pozivamo da pogledate ovo remek delo srpske kinematografije!

I legenda Crvene zvezde i srpskog fudbala, Dejan Stanković, podržava i promoviše „Enklavu“. Tokom većeg dela filma glavni junak nosi dres reprezentacije sa njegovim prezimenom.

„Enklava“ je fascinantan film i zato Srbija mora da ga vidi!"

 

 

SVI NA FEST!

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Postavljaju se novi standardi buljoliza...

 

"Međutim, čudi me da se gospodin Vučelič, kao veliki, ugledni partizanovac, koji se navodno zalaže za korektne odnose između dva najveća kluba i rivala u Srbiji, nije oglasio povodom najsramnijih i najprljavijih uvreda na račun aktuelnog premijera Srbije, koje dolaze od strane kompletnog navijačkog pogona sa juga i ostatka stadiona, na svakoj Partizanovoj utakmici, samo zato što gospodin Vučić navija za Crvenu zvezdu", rekao je Bašanović

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Postavljaju se novi standardi buljoliza...

 

"Međutim, čudi me da se gospodin Vučelič, kao veliki, ugledni partizanovac, koji se navodno zalaže za korektne odnose između dva najveća kluba i rivala u Srbiji, nije oglasio povodom najsramnijih i najprljavijih uvreda na račun aktuelnog premijera Srbije, koje dolaze od strane kompletnog navijačkog pogona sa juga i ostatka stadiona, na svakoj Partizanovoj utakmici, samo zato što gospodin Vučić navija za Crvenu zvezdu", rekao je Bašanović

 

Na korak sam od toga da predjem da navijam za Cukaricki. Ovo je jednostavno previse da bi iole dostojanstven covek podneo.

Link to comment

Meni ste cudniji vi koji ovo pratite, kad apsolutno nema razloga za tako nesto. Nema Prosineckog da se vadimo na nostalgiju prema starim vremenima, nema simpaticnog Slavise, medju igracima jedva da ima dva-tri pristojna klinca koji ce nekad postati fudbaleri. U upravi je bagra kakvu fudbalski svet dosada nije video, trener je sujetni seljober, uz to i neznalica. Da se sutra ugase, mislim da ne bih procitao novinski clanak dalje od naslova.

Link to comment

Боље то него да гасимо сами себе цигаре по рукама. При томе, ја још и не пушим. Жив нисам да ли ћу у суботу отићи на утакмицу...

Link to comment

davno nije bilo ovakvog buzdovana u zvezdi... zajebao je i kristića.

 

kristić je bio simpatična neznalica, teško da uz njega ide "buzdovan". još je i dobar čovek, neiskvaren.

Link to comment

Ovako su se samo jos Titu uvlacili. Pitanje je trenutka kad ce neki SNS brabonjak smisliti da bi mogli i stafetu da mu nosimo.

 

stafetu nek uruci mali falkao, da ima dete cemu da se raduje kad vec gol ne ume da umulja...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...