Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Eno u novostima clanak sa sve ciframa kome se duguje i koliko. Koliko sam skontao najveci problem nije samo dugovanje vec to sto je administracija zvezde lazirala podatke dugo vremena...

Link to comment

ne samo u zvezdi, vec i generalno, desava se upravo ono sto je narod nedvosmisleno trazio. tako da ne postoji razlog za tugu. ja ne mogu bas ni da se radujem a bilo bi mi zdravije da pocnem.

Link to comment

ne samo u zvezdi, vec i generalno, desava se upravo ono sto je narod nedvosmisleno trazio. tako da ne postoji razlog za tugu. ja ne mogu bas ni da se radujem a bilo bi mi zdravije da pocnem.

+ 1.000.000

Link to comment

Nesposobni lazovi, prevaranti i muljatori

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/pozadina-uefine-kazne-zvezdine-lazi-i-dug-od-1-896-000-miliona-evra/78273

 

Kada se samo setim samo kako su se do nedavno Dzaja, a posebno Covic, busali u prsa kako je Zvezda jedina obelodanila finansijsko stanje u klubu.  Dripci.  Dazji treba dekretom oduzeti titulu Zvezdine zvezde. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Фудбал у европи треба оставити оним клубовима они који знају да играју.Који ћемо ми тамо красни.Да одиграмо две утакмице квалификација на маракани попијемо по тамбури и ајмо децо кући.

 

 

 

Dazji treba dekretom oduzeti titulu Zvezdine zvezde.

Звездина звезда се заслужује играма на терену а не курчевом фотељом.

Edited by Блок_64
Link to comment

Zvezdina Zvezda je siri pojam; to je igrac koji simbolizuje generaciju/epohu.  Dzaja je to bio kao igrac u najpozitivnijem smislu, da bi kao rukovodilac to postao u najnegativnijem smislu.  Kao igrac, Dzaja je bio simbol Zvezdine dominacije u jugo-fudbalu, kao rukovodilac, Dzaja je postao simbol Zvezdine propasti i sramote.  Kada se sve sabere i oduzme, ostaje jedna bljutava nula i veliko razocarenje. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Zvezdina Zvezda je siri pojam; to je igrac koji simbolizuje generaciju/epohu.  Dzaja je to bio kao igrac u najpozitivnijem smislu, da bi kao rukovodilac to postao u najnegativnijem smislu.  Kao igrac, Dzaja je bio simbol Zvezdine dominacije u jugo-fudbalu, kao rukovodilac, Dzaja je postao simbol Zvezdine propasti i sramote.  Kada se sve sabere i oduzme, ostaje jedna bljutava nula i veliko razocarenje. 

 

Када је донео титулу европског и светског шампиона тада је био најбољи,а сада не ваља јер ми верујемо ономе што нам се сервира а праву истину не знамо.

Link to comment

Batali tu "pravu istinu". Video sam dovoljno kako je radio i kako radi. On je jednostavno nesposoban covek. Tajna uspeha je zaista bio Cvele, a Dzaja "tehniko". Od kada je postao predsednik i Broj 1 (za vreme Barija to nije bio), sve je otislo u 3pm. A evo mu i Zecevica, kojeg brani kao da mu zivot od njega zavisi. Sve su to ista i nesposobna govna, da izvinu govna, koja barem imaju neku korisnu funkciju u zivotu.

Edited by dragance
Link to comment

Када је донео титулу европског и светског шампиона тада је био најбољи,а сада не ваља јер ми верујемо ономе што нам се сервира а праву истину не знамо.

To da je Dzaja doneo Zvezdi najznacajnije klupske titule je blago budi receno preterivanje.  Dzaja je bio deo tima koji je to ostvario i u kome su ljudi kao Cvetkovic, igraci i strucni stab imali nista manje znacajan doprinos od Dzaje.  Stavise, Dzaja je obucavan i vaspitavan u sistemu koji su decenijama izgradjivali i usavrsavali velikani poput Ace Obradovica, Slobodana Cosica, Rajka Mitica, Miljana Miljanica i ciji trud je od Zvezde stvorio klub koji je mogao ravnopravno da se nosi sa svojim evropskim pandanima.  To sto Dzaja zeli da sebe stavlja u prvi plan kao osobu koja je nazasluznija za Zvezdine evropsku i svetsku titule mnogi vise govori o Dzajinom karakteru nego o njegovoj sposobnosti.  On je bio dobar skauter i selektopr igraca ali je vrlo malo znao oko poslovanja, organizacije i rukovodjenja klubom.  Ovo drugo postalo je zjapece ocigledno kada je postao predsednik kluba.  Oterao je sposobne ljude a sam nije umeo da rukovodi.  Njegova tastina nije mu dozvolila da uvidi svoje greske a njegova lakomost nije ga sprecavala da zavuce ruku u klupsku kasu radi sopstvene dobiti.  Umalo da zavrsi na robiji (koju je verovatno zasluzio), da ga politicke prilike nisu izvukle iz sosa davsi mu priliku da izigrava zrtvu tajkuna i tajkunske vlasti i da se ponovo vrati u Zvezdu.  Njegov drugi boravak u Zvezdi obelzen je vise skndalima nego uspesima i oknocan je najvecom brukom u klupskoj povesti.  Ponasao se kao covek koga je vreme pregazilio i koji nema pojma sta treba i kako treba da radi.  Jedno o cemu je vodio racuna je bilo da organizuje klupske komemoracije i godisnjice na kojima je on bio u centru paznje.  Kada je konacno pukla bruka i Zvezda izbacena iz UEFA takmienja, Dzaja je oducio da oe na godisnji odmor.  Sram da ga bude.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...