Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Jel dobio Slavisa otkaz u Belgiji? Mogli bi da vrate Zivkovica.

 

edit: wiki javlja da jeste

 

Manager Olivier Guillou Edited by katamaran
Link to comment

Video sam juce slavoljuba muslina u jednom restoranu u bgu. To predskazuje da cemo da igramo ruzno ovog proleca ali da cemo dobijati meceve sa 1-0 :D

Edited by adasevic
Link to comment

Igra Lazović sigurno. Ono što sam čuo od ljudi kojima verujem je da smo igrali jako dobru odbrani sa i bez Lukovića i da nam je vezni red bio čvrst na pripremama. Problem je bila kreacija većeg broja šansi (možda ima i do protivnika) i da Parker izgleda odlično na terenu.

Link to comment

"U ponedeljak idem u Kazahstan. Igraću do juna na pozajmici za Žetsu", otkrio je Despotović za MONDO.

"Već sam razgovarao sa njihovim trenerom i rekao mi je da sam mu potreban u timu :lolol: , a meni su potrebne utakmice, tako da smo se brzo dogovorili. Bilo bi mnogo da do leta samo jurim Sorajutreniram samo individualno i da ne igram", objasnio je.

Link to comment

Igra Lazović sigurno. Ono što sam čuo od ljudi kojima verujem je da smo igrali jako dobru odbrani sa i bez Lukovića i da nam je vezni red bio čvrst na pripremama. Problem je bila kreacija većeg broja šansi (možda ima i do protivnika) i da Parker izgleda odlično na terenu.

 

i meni se cini da je parker klasa za nasu ligu. sve se nesto nadam da je dosao ovde da razbije jednu polusezonu i na konto toga ulovi neki transfer u tursku il tako negde.

Link to comment

i meni se cini da je parker klasa za nasu ligu. sve se nesto nadam da je dosao ovde da razbije jednu polusezonu i na konto toga ulovi neki transfer raskine ugovor zbog neisplacenih plata i ode u tursku il tako negde.

Evo ispravio sam.

Link to comment

A na tom istom navijačkom sajtu onih kojima je Radnički draži od svih drugih klubova, pisalo se i na "starom niškom". I pozivalo i staro i mlado da dođe na stadion (čak i kad morate sa tatom, što nije "golem rezil" (velika sramota)). Evo kako glasi taj niški poziv:

 

"Poziv svim Nišlijama, od Nišku Banju do Novo Selo i Mramor, i od Komren do Palilulu, pa nadalje do Merošinu i Prokuplje....i nakud Vranje i Leskovac i u moravsko i topličko i svrljško, pa nakud Pirot i šire. Sutra (u ponedeljak) u 4 popodne, u sred zelen Čair će tepamo prestoničari. Nećemo izistinski nego u fudbal i nije nam sefte, a vi dođite, što više možete da vidite kako to izgleda. Povedite i svastike i šurnjaje i šuraci i tetini, a koj mora s tatka da dođe, nek dođe nije golem rezil."

 

:Hail:  Kako odbiti takav poziv  :Hail:

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...