Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pa o tome smo i pisali samo sa drugih pozicija. Nekako, ljudski je nadati se, ali iskustvo u posljednjih 15 godina je takvno da je svaka promjena bila na gore. 

Link to comment

Realno, omatorili su! :D

 

A njihove godisnje plate su skoro kao nas celokupni dug :D

 

Ja sam tek sinoc shvatio koliko su mi ti dripci iz Zvezde ogadili fudbal generalno, Potpuno sam smetnuo s uma da su sinoc bile utakmice Lige sampiona a kad sam skontao jednostavno me mrzelo da ustanem i odem do TV-a da pogledam.

Link to comment

Mislim da to nije slucaj samo s tobom vec vecina zvezdasa ima takav utisak, jednostavno ih ne zanima puno sta se desava sa Zvezdom. Neuporedivo lepsa prica je sa kosarkaskim klubom pa su se ljudi verovatno okrenuli toj strani, makar je to slucaj sa mnom. Ne znaci da necu pratiti FK ali me stvarno ne zanima toliko jer uprava se uvek trudi da me razuveri da ne mogu gore od ovoga. Dakle, lose je ali ne brinem, bice jos gore.

Link to comment

Jebeš upravu. Došli smo do priželjkivanog scenarija, da dotaknemo dno, pa makar igrali sa klincima. Ne svojojm voljom, prisiljeni smo i nerado ih koristimo, ali makar ima nekoliko dobrih klinaca koje vredi ispratiti. Čak i neki od ovih novih stranaca  ne deluju nezanimljivo, za jedan klub u stečaju

Link to comment

Jebeš upravu. Došli smo do priželjkivanog scenarija, da dotaknemo dno, pa makar igrali sa klincima. Ne svojojm voljom, prisiljeni smo i nerado ih koristimo, ali makar ima nekoliko dobrih klinaca koje vredi ispratiti. Čak i neki od ovih novih stranaca  ne deluju nezanimljivo, za jedan klub u stečaju

 

kojem stečaju?

Link to comment

U likvidaciji, pardon

 

da, zaista misliš da je stanje u zvezdi bitno drugačije nego pre 10 godina npr ?

jedino što se razlikuje što lopovi ne mogu da zajebavaju ove malo jače mafijaše, pa su ih izbacili iz evrope. sve ostalo je isto, bar što se tiče funkcionisanja kluba. dug je fiktivan, nikad neće biti plaćen, niko se na njega ni ne obazire, osim kad treba nekom iz uprave za švalerkin stan, pa iskukaju od poreskih obveznika koju hiljadu eura...

Link to comment

Pa nije baš skroz isto, bliži smo par koraka konačnoj propasti konačnom rješenju. Evroutakmica više nema, tako da je taj sportski aspekt smisla postojanja ovog kluba izumro, još malo dugova da se skupi i da nekom dovoljno jakom to dopizidi, da se pokrene pitanje dugova pred kakvim ozbiljnim sudom, da se načne taj stadion i možemo polako da pripremamo parastos. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...