Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Srpska. Sto pitas?

 

Ma magla. Niko to nije detaljno ispitao ni kod nas, a ni kod njih. A i u UO nam sedeli ljudi koji su bili face u poreskoj upravi. Sve je ovo zajebancija na racun svih nas.

 

Da me komsije grobosi ne shvate pogresno, ima ovoga oho-ho i kod njih.

Link to comment

Ma magla. Niko to nije detaljno ispitao ni kod nas, a ni kod njih. A i u UO nam sedeli ljudi koji su bili face u poreskoj upravi. Sve je ovo zajebancija na racun svih nas.

 

Da me komsije grobosi ne shvate pogresno, ima ovoga oho-ho i kod njih.

 

Ma, ti iz UKP, ako se misli na Upravu Kriminalisticke Policije, su bili i prosli pre nego sto je Vucic poslao ovu upravu u Zvezdu, ne znam da li su par dana sastavili. Ne znam otkud ta fascinacija nekim njihovim famoznim prisustvom u klubu. S druge strane, inspektori iz Poreske Uprave su ja da znam bili bar deset meseci u klubu, mozda su jos uvek tamo. Jedno vreme su sedeli u racunovodstvu, na kraju su im dali kancelariju na stadionu jer je tako bilo prakticnije. Kao da je to uopste bitno. Ako bude nekih akcija protiv bilo koje uprave Zvezde ona ce biti odobrena u politickim kabinetima a ko ce je sprovoditi je nebitno.

Link to comment

kako to da su propustili da kazu i da je sve to deo zavere protiv vucica :fantom:

 

To ide u sutrašnjem izdanju, u službi moraš da se dokazuješ svakodnevno ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...