Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Zavrseno 1-0...

Jeste Rubin igrao u kombinovanom sastavu, ali me cudi da ga nismo primili, narocito kad se uzme u obzir da je odbrana vrlo sumnjivog kvaliteta - Lazic i Cvetkovic nisu fudbaleri, Jovanovic je dete, a noj je noj  :D

Edited by FPLS
Link to comment

Zato sto nema pojma. Ima dobru visinu za stopera i bolji je od Krnete, i to je jedino pozitivno sto se moze reci za njega. Ocajno se postavlja, konstantno ispada u odbrani... Nagledao sam se njegovih gluposti, kikseva, grubih i nepotrebnih faulova, rizicnih idiotskih startova... Nema tu ni trunke potencijala, ponadao sam se da cemo nekako zajebati taj Gent i uvaliti ga, ali nisu ni oni ludi. Nadam se da nece videti terena kad se oporavi Pavicevic.

Link to comment

Meni je Lazić ok, deluje daleko bolje nego prošle sezone što je uvek pozitivan signal kod mladog igrača. Sigurno je da neće biti novi Nemanja Vidić, ali bi mogao imati pristojnu karijeru. Skoro sam siguran da će biti startni štoper uz Lukovića.

Link to comment

Lukovic se povredio u 2.  minutu protiv Rubina danas, Zurnal kaze da je tetiva, ali da ce se vise znati nakon pregleda. Sa monda...  "Aleksandar Luković je u 2. minutu utakmice dobio udarac u predelu članka i posle utakmice je odvezen na snimanje. Tek posle toga znaće se više detalja o težini povrede"

Link to comment

Jes vala, opste je poznato da pristojni stoperi nikada ne prave greske... 

 

Ako neko nije fan mucenog Lazica, to sam ja. Ali on ne konkurise za sastav Celsija nego Zvezde. Tim Zvezde je takav da je Lazic sasvim korektan igrac na osnovu igre koju nas tim igra. Desi mu se tu i tamo neki kiks, ali uglavnom ima dovoljno cvrstine i vise nego je ok resenje za domacu ligu. Posrbica ga je lepo opisao i ne vidim nikakvu potrebu za preterano sluzenje kafe po njegovim ledjima. Momak ima svoje mane, ali uvek igra maksimalno pozrtvovano a nije bas potpuni dunster. 

 

Ne treba zaboraviti ni to da je on veci deo karijere u mladjim kategorijama bio desni bek (zapravo ceo omladinski staz) i da je na stopera presao tek kada je presao u prvi tim, pa je samim tim igrac koji nije skolovan za tu poziciju. Otud mu se povremeno i desi neki ispad. 

 

Ja licno bih voleo da pored Lukovica vidim Jovanovica, pa cak i Mbodja (cisto iz radoznalosti a i ono malo sto sam ga video na snimcima mi deluje obecavajuce, ne znam zasto), ali je realno da pored Lukovica igraju ili Pavicevic ili Lazic... 

Link to comment
Sve novjalije koje su tokom zimskog prelaznog roka stigle u Crvenu zvezdu dovedene su bez dinara obeštećanja odnosno kao slobodni igrači pa je klub iz Ljutice Bogdana morao da izdvoji samo obećanja za plate igračima.

 

Obecanja ce da dobiju, a za pare cemo tek da vidimo.

Link to comment

Nisam gledao previse Zvezdinih utakmica prosle polusezone, ali Lazic mi nije izgledao kao neko cijem bi se odlasku radovao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...