Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Raja nam oprostio sto nas je tukao. Mondo javlja da stize i Orlandic.

 

Za JSL moze da bude vrlo koristan al ne bih uzeo njegovog igraca da mi Mesija za dzabe dovede.

Који је то шпиц по реду? 6357?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

evo sad citam, ima 24 godine i dolazi iz zete. ugrabili smo ga grobarima, koji su u njemu videli zamenu za 1 shkuljetica, ispred 1 nosa  :0.6:

 

bravo za terzu i agilnu upravu...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ovaj je bio bio medju boljim strijelcima lige, mislim prosle sezone mozda i najbolji, ali... Jovovic je ekshli igrac koji bi mogao i da bude dobar, ovaj je klasicni jedan od najboljih igraca Crne Gore

Link to comment

Ne fascinira me sto smo opet doveli nekog Rajinog bezveznjaka, ali me intrigira da li ce Crnogorci ikada napraviti 1 cestiti teren za igranje fudbala.

Stadion Budućnosti je top plus tereni u kući fudbala.

Link to comment

Svaka cast, al dok god ovo po Petrovcu, Beranama i Kotoru bude izgledalo ovako kako izgleda, moci ce da uvaljuju igrace samo Zvezdi. A zao mi je zbog toga, verovatno bi mogli vise od toga da postignu kada bi imali na cemu da igraju i treniraju.

Link to comment

Kad je Orlandara mogao da kidadaje golove po ovijem džombama- zamisli tek šta ce da radi po zelenim tepisima diljem Srbije...

Super smo se pojačali, očekujem da se razlika istopi u prva 3-4 kola, posle ce sve ići svojim tokom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...