Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ima tu viska 5-6 igraca kojima nije mesto ni 5km od stadiona, ali dobro. Jos 2 nedelje da plate "sitne" dugove, ako to ne prezivimo, igracemo u II ligi dogodine.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ima tu viska 5-6 igraca kojima nije mesto ni 5km od stadiona, ali dobro. Jos 2 nedelje da plate "sitne" dugove, ako to ne prezivimo, igracemo u II ligi dogodine.

Јовић?

Link to comment

Katai nikako nije u ovoj grupi. Taj zna fudbala samo je malo cvrknut u glavu. Ako se nabazdari moze da bude odlican. Ne kazem da hoce samo da nije bas iz istog kosa sa ostalima koje si nabrojao...

Link to comment

Malo sam kopao neke stare teme po arhivi, pa se sjetio i Eli Babalja :)

Kako kaže wiki, za AZ još nije odigrao niti jednu utakmicu.

 

U srijedu igramo sa Olimpijom u Turskoj.

Link to comment

Vodimo 1:0 protiv Olimpije. Strelac Gavric u trinaestom minutu.

 

Kahriman, Cvetković, Lazić, Luković, Anđelković, Kovacevic, Lazovic, Stojanović, Savicevic, Gavric i Parker.

 

Rajkovic i Pavicevic ne igraju zbog povreda

 

Na klupi se nalaze: Trkulja, Jovanović, Grujić, Mbođ, Đorđević, Ristić, Bosančić, Avramovski, Katai, Salami i Jović.

 

https://twitter.com/crvenazvezdafk

 

Gavric je verovatno jedini koji je poceo sve pripremne...

Edited by katamaran
Link to comment

Po snimcima je bio i jedan od boljih igraca. Dosta kritike je pretrpeo, cini se da ga to nije pokolebalo. Verovatno je tome pomoglo poverenje koje mu ukazuje Lalatovic, i podrska naravno. Deluje mi da bi mogao da izgura sasvim solidnu polusezonu i popravi slab utisak iz prvog dela, nije vrhunski igrac, ali mi se cini da moze bolje nego do sada.

Link to comment

Isplatili smo Bronovickog, tako da imamo jednog potrazioca manje. 

 

Lalatovic demantovao da hocemo Alivodica. Mene ne cudi da bi on pre Trujica nego Alivodica... 

Link to comment

Raja nam oprostio sto nas je tukao. Mondo javlja da stize i Orlandic.

 

Za JSL moze da bude vrlo koristan al ne bih uzeo njegovog igraca da mi Mesija za dzabe dovede.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...