Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ali koja je glupost ovo oko žalbe,žalba čak ni ne ide disciplinskoj komisiji koja bi sama trebalo da bude nezavisna od Platinija i ostalih nego Sudu u Lozani koji tek ne bi smeo da ima ikakve veze sa rukovodstvom Uefe.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Нисам ни мислио да ће ово друштванце имати образа да поднесу оставке. Најбоље да је Шуре за све крив.

Koliko sam ja razumeo, ostavke su kovertirane i bice verovatno prihvacene na sednici klupske skupstine.  Do tada ce da vlada UO u ostavci.  Rekao bih da je sa ovom garniturom (Dzaja, Kokeza, Zecevic, Covic, Toncev et al.) gotovo.  Videcemo ko su nove njuske nakon zasedana skupstine.

 

PS: Nije samo Zecevic otisao na odmor, vec je to ucinio i Dzaja.  Trenutni VD predsednika je Covic.

Edited by Dimitrije
Link to comment

koji master plan sa dacicem. uefa najbolje voli kada se politicari mesaju u sport.

Plan je da koferce ispadne cigan, jebes posledice.

Link to comment

koji master plan sa dacicem. uefa najbolje voli kada se politicari mesaju u sport.

 

To ako veruješ da famozno pismo zaista postoji i da je neko nekoga zaista zvao da urgira™.

Link to comment

Ali Dzaja koji odlazi da brcka jaja na moru...kakvo pisanje po sirotinji...

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Али, држави може да се постави, чини се с правом, бар једно питање. Зимус су њене разноврсне инспекције, и то није било први пут, натенане „прочешљавале” свеколику клупску документацију, пре свега финансијску, у Звезди, Партизану, итд. И зашто до дана-данашњег нису саопштени налази?

 

Ovo "inspekcija" je običan eufemizam, pošto svi odlično znaju da je papire u oba kluba češljala policija.

Link to comment

Ovo "inspekcija" je običan eufemizam, pošto svi odlično znaju da je papire u oba kluba češljala policija.

 

Za Partizan ne znam ali u Zvezdi su papire cesljali inspektori Poreske uprave.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...