Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pogledao malo intervju sa Prosinečkim, izgleda skoro kao prosjak sa ulice.

 

@gt

 

Ti reče da je ovaj Jovović dobar? Šta igra krilo i organizatora igre?

Ne mogu reci da sam ga bas ne znam koliko pratio, ali za reprezentaciju je u te 2-3 utakmice bio medju najboljima. Igrao je po desnoj strani, mada mislim da u Sutjesci igra iza spica.

Link to comment

I to kad je trebao da predje u Sefild i obezbedi i porodicu i sebe??? Nista vam nije sveto!

Adasevic je prvo potpisao za Sefild, pa smo ga tek onda povredili.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Шансе да се потпише уговор са репрезентативцем Црне Горе порасле су у претходна два дана и биће изненађење уколико се то и не догоди – генерални директор Звездан Терзић приближио је ставове с челницима Сутјеске и из Словеније обавио кључне телефонске позиве.


Јововић би, према последњим информацијама, екипи требало да се придружи уочи друге фазе припрема у Турској.


Наредних дана биће дефинисани сви детаљи трансфера, према незваничним информацијама Сутјеска може да очекује зараду од око 200.000 евра. :lolol:


Link to comment

 

Шансе да се потпише уговор са репрезентативцем Црне Горе порасле су у претходна два дана и биће изненађење уколико се то и не догоди – генерални директор Звездан Терзић приближио је ставове с челницима Сутјеске и из Словеније обавио кључне телефонске позиве.

Јововић би, према последњим информацијама, екипи требало да се придружи уочи друге фазе припрема у Турској.

Наредних дана биће дефинисани сви детаљи трансфера, према незваничним информацијама Сутјеска може да очекује зараду од око 200.000 евра. :lolol:

 

 

neka stanu u red...

Link to comment

Mondo

 

Razgovor s kolegom počeli smo od Jovovića, koji će u Zvezdu, uz određene procente, preći za oko 200.000 evra.

"Jovović je možda i prvi fudbaler iz ovakve crnogorske lige, koja je ove sezone verovatno najgora po kvalitetu od osnivanja, koji je uspeo da se kako-tako domogne reprezentacije. Uspeo je da se izdigne iznad proseka i to nije slučajno. Kao tinejdžer je debitovao za Crnu Goru, ove jeseni igrao protiv Švedske i iznudio penal koji je, ispostaviće se, reprezentaciju ostavio u igri za plasman na EURO. Bez tog penala verovatno bismo već sada mogli da kažemo da nemamo šanse da idemo dalje", počeo je priču Mitrović.

"Upravo taj penal govori o tome kakav je igrač. Za njega nema izgubljene lopte. U toj situaciji, on je krenuo u dribling, izgubio loptu, nastavio da se bori, došao do nje i stvorio paniku u kojoj je oboren. Takav je uvek, mislim da poseduje drskost, pozitivan fudbalski bezobrazluk tipičan za Nikšićane i baš zbog toga je uspeo da se nametne i zaigra za reprezentaciju".

Gde igra? Kako igra?

"Ofanzivni je vezista, ali ga ima svuda, moderan je u tom smislu, odličn ose kreće. Neću da ga poredim ni sa kim, samo ću reći da je stalno u napadu i da zbog toga ulazi u šanse i daje golove. Ide levo-desno, gore-dole, nekad mi se učini da mu je zapravo nemoguće odrediti poziciju u timu, nekad deluje da ni sam ne zna šta tačno igra. Baš to bi mogao da dobije, ako se sa njim bude dobro radilo u Zvezdi, da na želju i borbenost nadogradi malo mekoće i smirenosti", priča Mitrović.

"Nekad ga srce prejako povuče, što je i normalno za njegove godine, pa onda srlja... Uglavnom, sveprisutan je na terenu, traži loptu konstantno, ne plaši se odgovornosti, borac je, trči i uvek hoće da pokrije i svoju i tuđu grešku".

Trener Zvezde Nenad Lalatović igra sa jednim špicem, dva krila i trouglom na sredini terena, gde je jedan defanzivni i dvojica standardnih vezista. Gde ga ti vidiš?

"U toj formaciji može da igra na četiri pozicije. U reprezentaciji igra desno krilo, ume da se prebaci i na levu stranu i da bude opasan kontra nogom, a u klubu igra u sredini, tog standardnog vezistu, 'desetku'. Mislim da ne može da odigra zadnjeg veznog i gradi igru na taj način, jer je prodoran i stalno gleda unapred, 'buši' sve vreme. Verovatno bih ga prvo probao tu, u sredini, ali može da uradi mnogo toga na terenu. Nagoveštava da može mnogo, ali mora još da radi na nekim stvarima. Smirenost i koncentracija, pre svega", zaključuje Mitrović u razgovoru za MONDO.

Link to comment

Mondo

 

Razgovor s kolegom počeli smo od Jovovića, koji će u Zvezdu, uz određene procente, preći za oko 200.000 evra.

 

 

:lolol:

Nisam dalje ni čitao...

Link to comment

 

Ofanzivni je vezista, ali ga ima svuda, moderan je u tom smislu, odlično se kreće.

Ide levo-desno, gore-dole, nekad mi se učini da mu je zapravo nemoguće odrediti poziciju u timu, nekad deluje da ni sam ne zna šta tačno igra. 

Nekad ga srce prejako povuče, što je i normalno za njegove godine, pa onda srlja... 

 

U prevodu :

 

1. Nikad se ne vraca u odbranu

2. Totalno pogubljen u prostoru

3. Crveni karton na debiju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...