Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

A ko nam je ovaj lijevo, novi portparol?

 

Bolje njega da su bacili na teren umesto papaka na utakmici protiv Galate, ima vise toga zajednickog sa svinjama.

Link to comment

Bolje njega da su bacili na teren umesto papaka na utakmici protiv Galate, ima vise toga zajednickog sa svinjama.

To je valjda desni, Salami Pastrami, a lijevi mi je još uvijek misterija. 

Link to comment

To je valjda desni, Salami Pastrami, a lijevi mi je još uvijek misterija. 

 

Na Martija Misteriju i mislim. Pogledaj mu podvaljak, samo cekam kad ce da zagrokce sa slike.

Link to comment

ili makar da smo preoteli ove dve komsijama... :cry:

 

Biljana-Obradovic-i-Snezana-Filipovic-u-

 

Takve Kokeza trosi po svojim "hotelima" na sat, ne bi im on dao da primirisu klubu. Nas fah su uredni, sveze obrijani momci u najboljoj formi, kao ovaj sto se slikao sa Salamijem.

Link to comment

Ono govedo je Pantovic, bio je zamenik genseka Suraku, a sad je poslovni direktor :isuse:

 

Pantovic je u klubu jos iz Lukicevog mandata. Tada je bio neki operativac u klubu (prvo radio praksu pa ga zadrzali) i pomagao je Bucku. Onda je trebalo da bude gensek kada je doslo do promena u klubu, ali je Dzaja ugurao Suraka. Kad su najurili Suraka on je preuzeo poslove koje je ovaj obavljao, mada je realno i do tada on sve to radio. Na to mesto ga je pogurao Covic koliko se secam jer je jedini bio u fazonu da se nesto radi, a ne samo da se slika. Da je neki super genije, nije, ali u moru indijanaca koji su se muvali po klubu, on je svakako jedan od normalnijih likova. Doduse imao je neki biser prosle godine, al sam zaboravio tacno sta. 

Link to comment

Čemu vrijeđanje na osnovu fizičkog izgleda? Nismo u srednjoj.

Ма у фуруну га треба, тако дебелог и одбратног. :fantom:

Link to comment

Pantovic je u klubu jos iz Lukicevog mandata. Tada je bio neki operativac u klubu (prvo radio praksu pa ga zadrzali) i pomagao je Bucku. Onda je trebalo da bude gensek kada je doslo do promena u klubu, ali je Dzaja ugurao Suraka. Kad su najurili Suraka on je preuzeo poslove koje je ovaj obavljao, mada je realno i do tada on sve to radio. Na to mesto ga je pogurao Covic koliko se secam jer je jedini bio u fazonu da se nesto radi, a ne samo da se slika. Da je neki super genije, nije, ali u moru indijanaca koji su se muvali po klubu, on je svakako jedan od normalnijih likova. Doduse imao je neki biser prosle godine, al sam zaboravio tacno sta. 

 

Nije iskoristio lovu za licencu? Onu koju su navodno obezbedili od Gasproma.

Edited by Milosh76
Link to comment

Kako on nije iskoristio? On se drndao tamo po Lozani i peglao sa lakovicem sta se speglati moze, a Sure je odlucio da je prioritet da proveri kvalitet smestaja u Sloveniji :) Nije on tad imao ni mogucnost da ista odluci, a iskreno ne verujem ni da ima sada. Posle toga je nesto bupnuo al ne mogu da se setim sta, a mrzi me da trazim...

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...