Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Sportsko novinarstvo u Srbiji

 

Naime, kako se pričalo, odlazak Bosančića uslovljen je eventualnim dolaskom Saše Stojanovića. Međutim, od te priče neće biti ništa, sve i da se trener koji je titulu vratio u Ljutice Bogdana vrati na klupu ovog tima.

Navodno, spominjao se jedan klub iz Kine koji je zainteresovan za iskusnog vezistu, ali jedno od najzvučnijih pojačanja Zvezde ne želi da napušta ovaj klub.

hotsport.rs

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

'Postojalo je mnogo razloga i mnogo „ako“ zbog kojih sam odlučio da odem iz Beograda. Stalno se govorilo „ako dobijemo ovo ili ono“, „ako platimo igrače“, „na kraju meseca, ne brini, dolaze pojačanja“ i tako dalje. Pre odlaska na odmor ostavio sam izveštaj u kojem sam naveo šta je neophodno za ekipu, ali tokom pet nedelja ništa je ili malo urađeno, ne zbog toga što se nekome nije radilo, već zato što nije bilo kapaciteta da se sprovede plan u delo. Onda su me zamolili da se strpim još 15 dana, ali nisam više mogao da čekam zbog tog „ako“ da dođe trenutak koji ne bi bio dobar ni za jednu stranu. Tražio sam nešto ozbiljnije i ne žalim što sam odlučio da odem. Vođe kluba su bili sjajni ljudi, voleo sam Crvenu zvezdu, ali tražio sam ozbiljniju sredinu' - rekao je Sa Pinto.

 

Kao kad riba odjebava frajera - ti si ok dečko, ali meni treba nešto ozbiljnije...

Link to comment

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=01&dd=09&nav_id=945189

koja je ovo beda..
kad hoces da dovedes POJACANJE iz slovenackih Domzala, koje je reprezentativac Antigve i Barbude (da, 3x sam se navracao na ovo da vidim da li sam tacno napisao) a oni te jebu i koce transfer jer s` pravom sumnjaju da ce biti isplaceni do kraja i traze pare unapred

jebote, ovo kao Nadrealisti da su radili scenario

Link to comment

Jos kad bi znao zasto je uopste uzet  :cry:

 

Oni su nam duzni 80 000 za Maksimovica i onda je neko smislio da je bolje da uzmu nekog igraca na kojem bi probali da zarade nego da te pare odmah odu poveriocima.

Link to comment

Ne tako davno, kada su Domžale odlučile da otkupe ugovor bivšeg Zvezdinog klinca Nemanje Maksimovića, MONDO je pisao o tome kako će crveno-belima neočekivano "kapnuti" obeštećenje (garantovano FIFA tablicama) od oko 80.000 evra.

Međutim, svi su izgledi da šampion Srbije taj novac ne želi, već da želi igrača umesto toga. 

I to nije slučajno...

Jer, ukoliko bi Domžale uplatile novac na zvanični račun FK Crvena zvezda, klub bi bez njega momentalno ostao, jer je račun u blokadi opterećen gomilom menica. Tim obeštećenjem bio namiren neki od potražioca, a procenite koji deo duga od 52 miliona evra bi bio izmiren sa 80.000 evra. 

Link to comment

Salamu kupujemo na cekove

 

Serbia champions Red Star Belgrade are pressing ahead with their plan to sign Super Eagles striker Gbolahan Salami, 23.

But due to lack of funds in the transfer kitty, the former European champions intend to sign him on a temporary basis from nursery team, Fame Academy, who own his economic rights.

Serbian journalist Dejan Stankovic of Mozzart Sport told allnigeriasoccer.com : “Red Star general director Zvezdan Terziä† said Salami is coming on loan.

“No transfer fee will be paid. The club have to decide on or before 15th of May if they want to buy him for US$250,000. 

If Gbolahan Salami’s minders accept this offer, the Nigeria international will travel to Serbia after the exhibition games against Ivory Coast and Sudan.

Last season, strikers Abiola Dauda and Ifeanyi Onyilo were on the books of Red Star Belgrade.

 

Edited by katamaran
Link to comment

A sto da prodaju kad moze igrac da ode za dzabe, a  oni da uzmu proviziju jer su ga "pustili"? Recimo Jokic i Karaklajic ili ranije Stojkovic i Srnic...a u buducnosti skoro sigurno Jovic.

 

Uzmu pare kad se napravi "sporazumni" raskid ugovora i svi srecni i zadovoljni, osim kluba, naravno.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...