Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Mene je kupio jos prije 7-8 godina kada je dok je bio predsjednik FSS rekao - svi smo mi pomalo zvezdasi! :Hail:

slobina skola  :Hail:

moze 1 smajli za slobu kanarinca i naslednike?

maoderacijo?

za bolji zivot.

valja se 

Link to comment

Potpisao celavi Stojanovic iz Nisa  :isuse:

 

iz pasi poljane. a ti kao navijac zvezde treba da znas kakvi igraci izlaze iz tog niskog kraja.

 

caki zna fudbal vise nego ceo zvezdin vezni red zajedno (ko uopste igra sada?). nije napravio karijeru kakvu je trebalo jer je lelemud.

Link to comment

Oh ne! Nemojte nam ukrasti ponajboljeg mladog igraca Crne Gore. Samo to ne!

Ne boj se, kategorija najboljeg mladog igrača crne gore je neiscprna...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Bogom i mukom braćo gani, ne budite srca kamenoga u vreme praznika. Udelite nekog iz ovog novog tovara makar na pozajmicu, nema šanse da vam svi oni budu u prvih 30. Liferujte šta god da pretekne, vas će bogovi nagraditi a nama će leći kao melem na povratak Lolare, Babare i ostale ekipe.

Link to comment

"Sa grafitima i protestima protiv Toleta počelo je, setite se svi, kada je Zvezda počela da igra loše, da gubi bodove, pa je najlakše bilo optužiti Toleta kako krade titule. A ne pogledati u svoje dvorište. Vreme je sudija i pokazaće sve. U Zvezdi su za poslednjih sedam godina kupili samo jedan traktor sa kosačicom i ništa više. Na toj mašini se bivši predsednik Lukić slikao na terenu. Ljudi, pa ja vas i danas pitam: zašto ste prodali Milijaša za 'tepsiju ribe'?", rekao je Karadžić.

tole ukazuje™ Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Sva cetvorica su u svoje vreme bili najbolji igraci u Evropi, a mi smo imali cast da ih gledamo u crveno-belom dresu

 

:Hail: 

 

 

Srecna vam Nova godina i sve najbolje!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...