Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

kakav click bait :lolol:

 

Zvezda je zagrizla krupan zalogaj. Na meti kluba sa Marakane je ni manje ni više nego Išak Blfodil, napadač Parme i selekcije Alžira.

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Niko da napise da nam je Koki jedan od trenera u omladinskoj skoli. Nekako sam zaboravio da je on otisao u fudbalsku penziju i kad sam video naslov Koroman ponovo u Zvezdi jedva se povratih. Sreca. Mada je on za Rakelu izmislio fudbal.

Link to comment

Izgleda da dolazi SalaMa!

 

To je potvrdio i  njegov menadžer Goran Milovanović.

– Reč je tipičnom, da se tako izrazim, engleskom napadaču. U pitanju je razbijač. Podseća na Drogbu! Salami je imao dve finansijski bolje ponude iz Bundeslige, međutim ubedio sam ga da je za njegovu karijeru najbolje da se prvo okuša u nekoj slabijoj ligi. Naveo sam mu primer Prinsa Tejga koji je odmah otišao u Nemačku. Da je izabrao, na primer, Poljsku garantujem vam da bi danas imao bolju karijeru od Asamoe Đana – poručio je Goran Milovanović za MocartSport.

Edited by Milosh76
Link to comment

Izgleda da dolazi SalaMa!

 

To je potvrdio i  njegov menadžer Goran Milovanović.

– Reč je tipičnom, da se tako izrazim, engleskom napadaču. U pitanju je razbijač. Podseća na Drogbu! Salami je imao dve finansijski bolje ponude iz Bundeslige, međutim ubedio sam ga da je za njegovu karijeru najbolje da se prvo okuša u nekoj slabijoj ligi. Naveo sam mu primer Prinsa Tejga koji je odmah otišao u Nemačku. Da je izabrao, na primer, Poljsku garantujem vam da bi danas imao bolju karijeru od Asamoe Đana – poručio je Goran Milovanović za MocartSport.

 

:lolol:  :lolol:  :lolol:

Link to comment

http://www.punchng.com/sports/sportlight/im-not-rude-i-only-fight-for-my-rights-salami/

 

It’s rare to see clubs adhering to contractual terms in Nigeria. Are you saying Wolves have met the terms of your contract to the letter?

Have you seen me fighting in Warri Wolves? They told me they will pay me a certain amount and they paid. They told me that at a certain time of the month, I will get my salary and they have not defaulted. They don’t owe me salaries and bonuses. Why won’t I score goals for them? Why won’t I give my best?

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...