Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Pa KK CZ se nije ugasio, za pocetak. Niti je presao u nizi rang takmicenja... ti hoces da se fuzionisemo sa nekim klubom, prebacimo igrace, stadion i ime i da onda pravimo "novi " klub? To je ideja i Terze, samo sto on to naziva osnivanjem FKCZ AD koji bi raspolagao imovinom i blabla, bajke za malu decu. Ali to nas ne oslobadja od duga 52 miliona niti bilo sta slicno.

 

U UO usao i Bajatovic :isuse: 

 

 

Novi UO   Branislav đurđeć, Bajatović, knežević, hp, inc, vladica popović, kokeza, tončev, radujko, cerović, čović, antić, ćulibrk, bašanović, babić slobodan minel no (prepisano sa RSB)

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pa KK CZ se nije ugasio, za pocetak. Niti je presao u nizi rang takmicenja... ti hoces da se fuzionisemo sa nekim klubom, prebacimo igrace, stadion i ime i da onda pravimo "novi " klub? To je ideja i Terze, samo sto on to naziva osnivanjem FKCZ AD koji bi raspolagao imovinom i blabla, bajke za malu decu. Ali to nas ne oslobadja od duga 52 miliona niti bilo sta slicno.

Isti kurac, kako ce konkretno to sprovesti manje je bitno, sustinski je to to. Fuzija sa FMPom se desila da bi se izbjeglo kretanje od nizeg ranga takmicenja, manje vise isto moze da se desi i sa FK. I nisam rekao da ja to hocu, nego da sam siguran da ce se tako nesto prije ili kasnije desiti.

Link to comment

Kazu da u fudbalu nije izvodljivo zbog strozih propisa. Moze da se napravi novi klub al nista od kontinuiteta sa starim.

 

Privatizacija i zemljiste bi mogli da budu spas i izlaz iz agonije.

Edited by katamaran
Link to comment

Sada od drzavnih firmi  u UO imamo Telekom, Srbijagas, Elektro mreze, znaci sve sto iole ima love je kod nas, uz Gasprom i HP i MCi/MSI (na BLICu postoje oba imena, jedno je pogresno) i Knez Petrol ,

 

Upravni odbor Crvene zvezde čine: Branislav Đurđević (direktor u elektrometražama Srbije), Mladen Jeftić (generalni MSI korporacije), Dušan Bajatović, Vladica Popović, Slaviša Kokeza (vlasnik Eurosalona), Ivica Tončev (diplomirani menadžer), Srđan Knežević (Knez Petrol), Nebojša Čović, Aleksandar Antić (Ministar rudarstva i energetike), Zoran Bašanović (vlasnik Skaj plus televizije, Slobodan Babić (mašinski inžinjer), Miloš Đurković (direktor u Hjulit-Pakardu), Branko Radujko (Gasprom), Slobodan Cerović i Predrag Ćulibrk (Telekom).

 

Kokeza je vlasnik EUROSALONA :frust: :misko:

Edited by Milosh76
Link to comment

Kazu da u fudbalu nije izvodljivo zbog strozih propisa. Moze da se napravi novi klub al nista od kontinuiteta sa starim.

 

Zar nije dinamo zg odradio tu kombinaciju?

Link to comment

Zanimljiv primer. Oni ne samo da su zadrzali kontinuitet nego zabastinili i HASK Gradjanski ako sam dobro zapamtio ime. Jedne godine slavili 50 godina kluba a dve godine kasnije stogodisnjicu :)

 

Ne znam na koju su foru oni to izveli.

 

Hrvatska je specificna zemlja gde Dinamo igra istu ligu sa svojom zvanicnom filijalom (mislim da ovo nigde u svetu nema) tako da tamo sve moze al ne znam kako im je proslo kod UEFA/FIFA

 

edit: 

 

 

 

Samo je važno ovdje napomenuti da Croatia d.d. nikada nije služila NK Dinamo na taj način, jer stečajni postupak Croatie d.d. proglašen je 1998. godine, dok je NK Croatia preimenovana u NK Dinamo 2000. godine .... I sve dugove koje je NK Dinamo naslijedio od NK Croatia, Dinamo je vratio do lipe ...... Država je oprostila dugovanja za poreze i to opet ne Dinamu, već zaostatke od Croatie d.d. i Dinamo nije prihvatio isplatiti ugovore koje su neki igrači imali sa Croatiom d.d., iako je i tim igračima nudio nagodbu što uopće nije trebao ..... To su Prosinečki, Cvitanović i Ladić ......

 

 

Ovo je sa nekog foruma...

 

Ako se ne varam mi drzavi dugujemo 20-30 miliona od ovih 50. I mi bi progledali da drzava oprosti. Po meni trebala bi da oprosti do dinara jer smo prvo devedesetih sluzili ko bankomat da bi posle legalizovali decenijsku pljacku raznih govnara koji su tu dosli uz blagoslov drzave.

 

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment
Ni šteta od 117 milijuna kuna, za koju se u aktualnom sudskom procesu terete Novosel, Horvatinčić i Vrbanović, ‘modre’ ne treba zabrinjavati, jer je Vrhovni sud presudio da Udruga građana Dinamo nije pravni sljednik tvrtke Dinamo š.d.d

 

., inače sljednika p

 

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/144879/Default.aspx

 

sweet :)

 

Nasledis trofeje a kad nesto treba da se plati nisi pravni slijednik.

 

Vrhovni sud, naime, u jednoj je svojoj presudi presudio da Udruga građana Dinamo nije pravni sljednik tvrtke Dinamo š.d.d. koja je, inače, sljednik prvotnoga trgovačkog društva Croatia š.d.d. Na te je načine Dinamu posušen ukupni dug prema državi od 267 milijuna kuna.

 

34 miliona evra

 

bitcoin-gone.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

na ovoj slici vidim više godina robije nego godina škole...

Што је драстично другачије од овог симулакрума који се назива владом, управе комшија, скупштине...

Link to comment

Realno, od svih ljudi koji su u Upravnom odboru najveća očekivanja imam od Slaviše Kokeze i Ivice Tončeva. To su dva čoveka koji uz Tozu Mijailovića treba da povuku, da iznesu najveći teret", jasan je Terzić

:frust: :isuse:

 

Realno!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...