Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

onaj Lalatovic je stvarno jedna neopevana budala, poceo javno da kritikuje igrace, Rakic nije hteo da igra derbi, Bosancicem nije zadovoljan, klinac palac, pa podji prvo od sebe koliko nista ne znas...klub tone sve nize

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

onaj Lalatovic je stvarno jedna neopevana budala, poceo javno da kritikuje igrace, Rakic nije hteo da igra derbi, Bosancicem nije zadovoljan, klinac palac, pa podji prvo od sebe koliko nista ne znas...klub tone sve nize

 

kako to misliš - sve niže?

Link to comment

U derbiju kiparkse lige Apolon (učesnik Lige Evrope) savladao je Ermis sa 3:2, iako su gosti do 83. minuta vodili sa 2:1, a oba gola je postigao igrač Crvene zvezde na pozajmici Ifeani Onjilo. To je bio njegov osmi pogodak u sezoni, čime je izbio na drugo mesto liste strelaca.

 

onjilo.png

 

 

 

Izvor: Blic

 

Edited by katamaran
Link to comment

Jebem mu sve ako Mijailovic u trecem pismu ne objasni kako svi proigraju kad napuste Zvezdu.
Nemoguce da je samo plata u pitanju.

Edited by casperbgd
Link to comment

Sve je bolesno u klubu. Prosle godine smo i pored besparice lepo odigrali prolece kad su oterali Stojadinovica.

 

Na leto su iskusno oterali sve buntovnike koji su nam i doneli titulu a ako je verovati ovom sto hoce da ostane anoniman Terzic naterao Rajkovica da potpise za Stojadina

 

Mene zivo zanima da li anonimni prica u svoje ime ili iza njega stoji Kokeza.

Edited by katamaran
Link to comment

Mene zivo zanima da li anonimni prica u svoje ime ili iza njega stoji Kokeza.

 

Da je bilo ko drugi, verovao bih da iz njega stoji Kokeza, ovako sam i dalje 50-50.

Link to comment

ovo je jubilarni hiljaditi rat koji se vodi preko lesa tog nesrecnog kluba. nema veze sto je odavno sve otislo u qrac, nikome tu nije ni na kraj pameti da bar malo odustane od sujete, idiotizma i destrukcije. i posle kazu da mi srbi nismo najgori narod na svetu, nego smo kao culi da negde postoji veca stoka cak i od nas...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...